1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Cep Telefonu Ekran Koruyucu ve Kılıf Tavsiyesi

Cep Telefonu Ekran Koruyucu ve Kılıf Tavsiyesi

featured

 

Binlerce TL verip aldıgınız telefonun yere düşüp ekranınız tuz-buz olmasını veya kasasının çatlayıp patlamasını tabiki de istemezsiniz. Size tavsiyem, binlerce tl verdiğiniz telefonu korumak için 100-200 tl daha vermekten kesinlikle çekinmeyiniz. Mobil cihazların son derece aktif kullanıldıgı günümüzde, başına bu tür şeylerin gelmemesi neredeyse imkansız. Bu tür kazalar sonucu oluşan hasarların garanti kapsamı dışında oldugunu da düşününce; telefonunuzu korumak için ayırdıgınız bütçe hakkını sonuna kadar verecektir.

Eğer telefonunuz için kılıf ve ekran koruyucu almak istiyor ve ne alacağınıza karar veremediyseniz, sizin için önerebileceğim kombin fiyat /performans olarak en iyi seçeneği sunan Spigen kılıf ve Buff ekran koruyucu olacaktır. Uzun araştırmaların sonucunda ulaştıgım bu 2 kombini note 5 telefonumda denedim ve oldukça memnunum. Gerek dayanım, gerek konfor olarak hiç bir problem yaşamadım. [ kılıfın çıkarılması biraz zorluyor, onun dışında : ) ]

Aşağıda bu 2 markanın ürünleri ile ilgili bazı test ve inceleme videoları yer almaktadır.  Teste geçmeden önce, Spigen’in onlarca alternatifi arasında, incelediğim testlerde ve yorumlarda en olumlu sonucu alan ürünü ise Neo Hybrid oldugunu belirtmek isterim.

Spigen’in Samsung Note 5 ve S6 Edge Plus için ürettiği kılıfların incelenmesi

SpigenDüşürme Testleri

 

Buff Ekran Koruyucu Testleri

 

 

 

 

Kazasık belasız telefonlar :)

 

Yorum Yap

Yorum Yap