Oyun 22 kez görüntülendi. 0

En İyi PS 4 Oyunları

Playstation hayatımıza girdiği günden bu yana genç ya da yaşlı fark etmeksizin çoğumuz oyunlarını oynamaktan büyük bir keyif alıyor, arkadaş gruplarımızla bir araya gelerek, oynamanın keyfini doyasıya çıkarıyoruz.

Özellikle Playstation 4 ile oynanabilecek oyunların her geçen gün daha da artması ve kaliteli ve ilgi çekici oyunların marka tarafından oyun tutkunlarına sunulması, Playstation keyfimizi tabiri caizse ikiye katlıyor.

Bu yazımızda Playstation tutkunları için en iyi PS 4 oyunlarından kısaca bahsetmek istiyoruz. İşte, oynamaktan büyük bir zevk alacağınız, tüm arkadaşlarınıza tavsiye edeceğiniz en iyi PS 4 oyunları listemiz:

ps4-oyunları-300x168 En İyi PS 4 Oyunları

  • The last of remestered

Naughty Dog tarafından geliştirilen bu ürün, 2014 yılından bu yana Playstation tutkunlarının en çok sevdiği oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Aksiyon ve macera tutkunlarına hitap eden bu ürün; korku ve gerilim tipi oyunlardan hoşlananlar tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Korku ve adrenalin dolu dakikalar yaşamak adına bu oyunu daha önce oynamadıysanız bir an önce oynamaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

  • Bloodborne

24 Mart 2015 tarihinde ilk kez piyasaya sürülen oyun, antik bir dönemde antik şehirlerden birinde bulaşıcı bir hastalığın yayılmaya başlamasını konu ediniyor.

Bu hastalığın pek çok kişiyi birer canavara dönüştürmesi ile başlayan ölüm-kalım mücadelesi, canavarların öldürülmesi ve canavarlardan kaçış ile zenginleşerek, oyunculara kendilerini tam bir korku serüveni içerisinde bulma imkanı tanıyor.

Zombi ve canavar avlama tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyunu en yakın zamanda mutlaka denemenizi öneriyoruz.

  • Life is Strange

Pek çok farklı platformda oynanabildiği gibi Playstation 4’de de oynanabilen Life is Strange, zamanda yolculuk yapabilen, fotoğrafçı bir kızın hayatı üzerinde şekilleniyor.

Yaşadığı kasabanın kasırga ile yok olmasını engellemek adına çalışan kızın ilgi çekici maceraları, oyunculara soluksuz bir adrenalin vaat ediyor.

Zamanda yolculuk ve zaman makinesi içerikli yapıtlara ilgi duyuyorsanız, bu oyunu tercih edebilirsiniz.

  • Watch Dogs

Büyük bir hackerin şehrin tüm sistemlerini hack etmesinden sonra başına gelen olayların anlatıldığı Watch Dogs; geçmişte öldürülen ailesinin intikamını almak isteyen Aiden Pearce’in hayatını anlatıyor.

Bol macera dolu bu oyun, çıktığı zamandan bu yana ardışık serileri ile oyun severlerin vazgeçilmezleri listesinde ilk sıralarda bulunuyor.

  • Until Down

Korku ve gerilimin tüm oyun boyunca kesintisiz bir şekilde devam ettiği bir oyun oynamak adına Until Down ile mükemmel bir oyun deneyimleyebilirsiniz.

Şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz.

 

 

 

ingilizceturkce En İyi PS 4 Oyunları

Bir Cevap Yazın