Oyun 192 kez görüntülendi. 0

En İyi Savaş Oyunları

İnternetin vazgeçilmezimiz olmayı başardığı bu günlerde hangimiz mobil oyunlarla ya da bilgisayarlarımızla oynayabileceğimiz oyunlarla vakit geçirmekten hoşlanmıyoruz ki? Oyuna başlar başlamaz bir anda kendimizi oyunun içerisinde buluyor; aksiyon, macera ve heyecan dolu dünyasından bir türlü kopmak nedir bilmiyoruz.

Hatta bir kez oyun oynamaya başladık mı diğer bilgisayar oyunlarını da araştırmaya koyuluyor; kısacası oyun oynamayı bir tutku ve bağımlılık haline dönüştürüyoruz.

Bu yazımızda kısaca bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunlarından bahsetmek istiyoruz.

İşte, adrenalin ve aksiyonun tavan yaptığı, sizler için hazırladığımız son dönemlerin en popüler ve en iyi listemiz:

en-iyi-savaş-oyunları-300x160 En İyi Savaş Oyunları

  • Battle Field

Birinci ve üçüncü şahıs nişancı türü savaş oyunları arasında yer alan Battle Field; 2002 yılında ilk çıkan oyunu BattleField 1942 oyunu ile oldukça rağbet gören ve milyonlar tarafından oynanan bir oyun olarak; en iyi savaş oyunları listemizin ilk sırasında bulunuyor.

Bilimkurgu kapsamında yer alan bir oyun olan, 2. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşları’nı konu edinen serinin ilk oyunu ile büyük bir çıkış yakalayan bu oyunun son çıkan oyunu olan BattleField 1; tıpkı serinin ilk oyunu gibi ilgi görüyor.

Uçaksavar, tank, helikopter vb. savaş araçlarını kullanabileceğiniz bu oyunda adrenaline doyacak, serinin tüm oyunlarını bir çırpıda oynamak isteyeceksiniz!

  • Titanfall

Bir diğer birinci şahıs nişancı oyunu olan ve 2014 yılında oyun tutkunları ile buluşan Titanfall; tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri ile en iyi savaş oyunları listemizin ikinci sırasında bulunuyor.

Düşman tarafından yollanan mermilerin bile oyuncular tarafından havada durdurulabildiği, piyadelerin roketler ile yükseklere zıplayabildikleri bu seriye ait 3. oyunun ise 2018 yılı sona ermeden piyasaya çıkması dört gözle bekleniyor.

  • Call of Duty

Serinin ilk oyunu olan Infınıty Ward ile birinci şahıs nişancı türü savaş oyunları arasında hızlı bir çıkış yakalayan Call of Duty; en iyi savaş oyunları listemize 3. sıradan giriyor.

Microsoft Windows yanı sıra Playstation 2-3-4 ve pek çok farklı platformda oynanabilen bu oyun; farklı dönemlere ait savaşları konu ediniyor.

Bu oyunu oynarken kendinizi tam bir savaşın içerisinde hissedecek, heyecan duymaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız!

  • Sniper Ghost Warrior

Sniper: Art of Victory isimli ilk oyunu ile en beğenilen savaş oyunları listesine giren; 2008 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde başarısını sürdüren bu seri; 2017 yılındaki son oyunu Ghost Warrior 3 ile de en çok oynanan oyunlar listesinde bulunuyor.

Hepinize şimdiden oyunlarınızda bol şanslar dileriz.

 

Bir Cevap Yazın