İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En İyi Savaş Oyunları

En İyi Savaş Oyunları

2020 En İyi Savaş Oyunları

İnternetin vazgeçilmezimiz olmayı başardığı bu günlerde hangimiz mobil oyunlarla ya da bilgisayarlarımızla oynayabileceğimiz oyunlarla vakit geçirmekten hoşlanmıyoruz ki? Oyuna başlar başlamaz bir anda kendimizi oyunun içerisinde buluyor; aksiyon, macera ve heyecan dolu dünyasından bir türlü kopmak nedir bilmiyoruz.

Hatta bir kez oyun oynamaya başladık mı diğer bilgisayar oyunlarını da araştırmaya koyuluyor; kısacası oyun oynamayı bir tutku ve bağımlılık haline dönüştürüyoruz.

Bu yazımızda kısaca bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunlarından bahsetmek istiyoruz.

İşte, adrenalin ve aksiyonun tavan yaptığı, 2020’nin en iyi savaş oyunlarını sizler için derledik. İster mobilde ister PC’de oynayın aksiyon ve macerayı bu oyunlarla bulunduğunuz ortama taşıyın.

 

En İyi Mobil Savaş Oyunları

 

Mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden itibaren mobil oyunlarda atılım gösterdi ve birçok kategori de oyun piyasa sürüldü. Android cihazlarınız ile giriş yapabileceğiniz ve oynayabileceğiniz en iyi 3 savaş oyununu sizler için derledik.

1-) Army Sniper

army-sniper--300x168 En İyi Savaş OyunlarıArmy Sniper, savaş oyunları kategorisinde yer alan bir keskin nişancılık oyunu! Bu oyunu ücretsiz olarak mobil cihazınızdan oynayabilir ve çok eğlenebilirsiniz! Army Sniper oyunun içeriği de çok basit. Hedefiniz: Düşman askerlerini tüfeğiniz yardımı ile etkisiz hale getirmek ve bölüm bölüm ilerlemek. Oyunda ekrana dokunarak hedefleri yakınlaştırabiliyor ve parmağınızı kullanarak tetiğini çekebiliyorsunuz. arasında yer alan bu oyunun oynaması basitken oyunun keyfi ise üst seviyede!

2-) Battle Glory

Battle-Glory-300x200 En İyi Savaş OyunlarıBattle Gloy, strateji, rol yapma ve savaş kategorilerini bir araya getirmiş bir yapım. Ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu internet üzerinden oynayabilir, gerçek kişilere karşı yarışabilirsiniz. Bu oyunda kendinize, ordunuza, askerlerinize ve tanklarınıza kuş bakışı olarak bakıyor ve yönetiyorsunuz. Kullanabileceğiniz ekipman sayısı ise oldukça geniş ve kapsamlı.

 

3-) Brothers İn Arms 3

Brothers-İn-Arms-3-300x128 En İyi Savaş OyunlarıGameloft firması tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Brothers İn Arms 3’de oldukça başarılı bir savaş oyunu! Bu oyunda 2. Dünya savaşı sırasında Normandiya çıkartmasında görev alan Çavuş Wright adlı karakteri yönetiyorsunuz. Ve Nazi ordularına karşı bir savaş veriyorsunuz. Etkileyici bir senaryoya sahip bu oyunda omuz omuz çarpıştığınız askerleriniz ise kardeşleriniz oluyor. Ayrıca her ilerlemede yeni bir özelliği kullanabiliyorsunuz ve karakterleriniz gelişiyor.

 

En İyi PC Savaş Oyunları

 

Bilgisayar başında oyun oynamayı sevenleri mest edecek birbirinden heyecanlı, aksiyon dolu ve gizemli oyunları sizler için derledik.

1-) Defcon

Defcon-300x188 En İyi Savaş OyunlarıStrateji meraklılarına duyurulur bu oyun sizi haritadan haritaya sürükleyecek! Defcon, dünya haritası üzerinden oynanan  bir oyun. Dünya haritası 6 farklı bölgeye ayrılıyor ve sizin üç çeşit yapınız bulunuyor. Bu yapılar: radar, silo ve havaalanı. Radarlarınız ile düşmanı gözetleyebilir, silonuz ile olası tehlikelere karşı önlem alabilir ve havaalanınız ile bölgenizi kontrol edebilirsiniz. Gerçekçi grafiklere ve güzel müziklere sahip bu oyun arasında öne çıkıyor ve kesinlikle oynamaya değer!

2-) Valiant Hearts: The Great War

Valiant-Hearts-The-Great-War-300x183 En İyi Savaş OyunlarıUbisoft Montpellier’ın yapımcılığını üstlendiği Valiant Hearts: Great War aksiyon ve macera severleri bir araya getiriyor. Sıra dışı hikayesi ve kurgusu ile diğer savaş ve tank oyunları arasından öne çıkıyor. Bu oyun sizi 1914 yılına götürüyor ve Almanya ile Fransa arasındaki savaşa dahil ediyor.

 

 

3-) This War Of Mine

This-War-Of-Mine-300x168 En İyi Savaş OyunlarıThis War Of Mine bizlere savaşın arkasında kalan yıkıntı ve sefaleti sunan bir savaş oyunu. Oyunda savaş sonrası yıkıntı ve felaket içerisinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve tabii ki hayatta kalmak için yağmalamanız gerekiyor!

 

 

 

En İyi

 

Çoklu oyun oynamayı sevenlerden misiniz? 2 kişilik savaş oyunları veya daha fazla kişi ile oynayabileceğiniz online savaş oyunları sizler için derledik.

1-) Wind Of Luck

Wind-Of-Luck-300x168 En İyi Savaş OyunlarıDeniz savaşlarına konu olan bu oyunu 3 kişilik savaş oyunları arkadaş grubunuzda oynayabilir ve çok eğlenebilirsiniz! Bu oyunda kendi ittifaklarınızı kurabilir ve denizlerin tek egemeni olabilirsiniz.

 

 

 

2-) Travian

Travian-300x180 En İyi Savaş OyunlarıYılların oyunu Travian, kendini yenileyen yapısı ile her zamankinden daha eğlenceli! Strateji severlerin gözdesi bu oyun ile kendi kışlanızı kurabilirsiniz.

 

 

 

3-) Leage Of Legends 

Leage-Of-Legends- En İyi Savaş OyunlarıMilyonlarca online oyuncunun oynadığı LOL, en sevilen oyunlar arasında yer alıyor.Savaş konusunda iddialı iseniz ve kendinize güveniyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

 

 

 

4-) Might ve Magic Heroes Online
Might-ve-Magic-Heroes-Online-300x168 En İyi Savaş OyunlarıTarayıcınız üzerinde online olarak oynabileceğiniz Might and Magic Heroes Online,rakiplere gerçekleştirilen sıra saldırıları konu oluyor. Bu oyunda rakiplere saldırarak kahraman olmaya çalışıyor, ordularınızı güçlendiriyorsunuz.

 

 

5-) World Of Tanks

World-Of-Tanks-300x176 En İyi Savaş OyunlarıBirçok oyun ödülünü silip süpüren World Of Tank uluslararası camiada tanınan bir savaş oyunudur. Bu oyun 20yy.da meydana gelen savaşları tankların çarpışması düzeyinden yeniden ele alıyor.

 

 

 

 

En İyi PS Savaş Oyunları

 

2020’nin en heyecanlı, aksiyon dolu oyunlarını derledik! Hemen oynayın!

1-) Tyranny

Tyranny-300x170 En İyi Savaş OyunlarıTiranlık, kaosun ve kötülüğün kol gezdiği bir oyun olarak öne çıkıyor. Fetih yapabilir, kötülüğün kol gezmesini önleyebilir ve iyilik dağıtabilirsiniz.

 

 

 

2-) Company Of Heroes

Company-Of-Heroes En İyi Savaş OyunlarıCarentan, Kuzen Fransa’da yer alan kırsal ve güzel bir kasabadır. Ve aynı zamanda 2. Dünya savaşında stratejik öneme sahip bir yerdir. Bu yerin Almanlar tarafından kuşatılmasına ve kaosa tanıklık ediyor, bu durumu normal kılmaya çalışıyorsunuz.

 

 

3-)Battlefield 1
Battlefield-1-300x158 En İyi Savaş OyunlarıSavaş atmosferini iliklere kadar yaşatan bir oyun! Bu oyunda silahlardan küreklere kadar her şey ile savaşabilirsiniz! Çanakkale savaşının yer aldığı bu oyunda İttifak askerleri Gelibolu yarımadasına giriyor ve amaçları İstanbul’a kadar ilerlemek! Ta ki onları durdurana kadar!

 

 

Çocuklar İçin En İyi Savaş Oyunu Oynama Siteleri

 

Çocuklara uygun 3d savaş oyunları sitelerini sizler için derledik.

1) Oyunlar Skor

Türkiye’nin en iyi oyun sitesi sloganı ile yola çıkan Oyunlar Skor, savaş oyunları kategorisinde yer alan; tank oyunları, uçak oyunları, asker oyunları, helikopter oyunları, savunma oyunları ve saldırı oyunları ile çocuklar için eğlenceli bir ortam sunuyor.

2-) Oyun Kolu

Çocuklar için uygun oyunlar sunan bir diğer site de oyunkolu.com. Geniş strateji ve savaş oyunu sunan bu sitede savaş oyunları apk  gerek olmadan çocuklar aksiyon ve macerayı doyasıya yaşıyor!

3-) Miniclip
Miniclip, Masomo ile ortaklığı bulunan dünyanın en çok tıklanan çocuk oyun sitelerinden biri! Sitenin oyunculara hitap eden kolay tasarımı, geniş kategori yelpazesi tüm oyun severlere yıllardır hitap ediyor.

 

Umarım listemizi beğenmişsinizdir, eklemek istediğiniz oyun veya platformları yorum olarak paylaşabilirsiniz :) Bol şans!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap