İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. En İyi Ücretsiz VPN Programları

En İyi Ücretsiz VPN Programları

featured

Bir VPN aboneliği almanın neden değerli bir yatırım olduğuna dair düzinelerce neden sıralayabiliriz, ancak bu, ücretli bir VPN’in herkes için olmadığı gerçeğini değiştirmez. Dijital güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarabilecek, kişisel verilerinizi gizli tutabilecek. Bilgisayarınızı veya cep telefonunuzu bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden koruyabilecek ücretsiz VPN hizmeti arıyorsanız bu inceleme özellikle sizin için.

Hotspot Shield

Hotspot Shield, ücretsiz olarak elde ettiğiniz her şey sayesinde ücretsiz VPN listemizin başında gelir: 500 MB günlük veri trafiği (ayda yaklaşık 15 GB), askeri düzeyde şifreleme ve platform ne olursa olsun yeni başlayanlar için uygun uygulamalar.

VPN

TunnelBear

TunnelBear, özgün tasarımının yanı sıra 20’den fazla sunucu seçeneği ile gelen ücretsiz planı ile öne çıkan bir VPN platformudur. Bununla birlikte, ücretsiz kullanıcılara tüm ay boyunca kullanmaları için yalnızca 500MB sağlayan aylık trafiğinde oldukça kısıtlayıcıdır. Bu, onu nasıl kullandığınız konusunda çok ihtiyatlı olmanız gerektiği veya farkına varmadan tükeneceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, gerçekten hafif tarama dışında yayın akışı, torrent veya diğer indirmeler yok. Ancak TunnelBear hakkında tweet atarak bu limiti 1 GB’a yükseltebilirsiniz.

ProtonVPN

ProtonVPN, ücretsiz bir VPN için nadir görülen bir şey olan aylık VPN trafiğinde sınırlama olmaması nedeniyle piyasadaki en iyi ücretsiz planlardan birine sahiptir. Ayrıca, sınırsız veri trafiğinin P2P aracılığıyla istediğiniz kadar büyük dosya paylaşabileceğiniz anlamına geldiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz – bu sağlayıcı P2P’yi desteklemiyor. Bununla birlikte, kullanıcılar Windows, Android, iOS, Mac ve hatta GNU/Linux için ProtonVPN uygulamalarını aynı anda yalnızca bir cihazda kullansalar da indirebilirler. Ayrıca, bağlanabileceğiniz yalnızca üç sunucu konumu vardır.

Windscribe

Windscribe, tüm büyük platformlar için uygulamalara, 11 ülkede 25 sunucudan oluşan mükemmel bir seçime ve ücretsiz veri trafiğinde aylık 10 GB’lık cömert bir sınıra sahip güçlü bir ücretsiz VPN’dir. Aylık trafik ödeneğiniz her yenilendiğinde e-posta yoluyla bildirimler bile alacaksınız.

Speedify

Speedify tam olarak adının söylediğini yapar – mevcut tüm internet bağlantılarından yararlanmayı içeren birkaç kullanışlı performans artırma aracı sayesinde hızlı bir VPN bağlantısı sağlar. Örneğin, Ethernet’inizi bağlı bir mobil bağlantıyla birleştirebilir.

Hide.me

Hide.me’nin ücretsiz VPN seçeneği size ayda 10 GB veri trafiği sağlar; bu, sunucular P2P olmasına rağmen yoğun akış veya torrent ile ilgilenmiyorsanız oldukça yeterlidir. Yalnızca 5 kullanılabilir sunucu konumu vardır, bu nedenle konuma özgü gereksinimleri olanlar bu sınırlamayı yetersiz bulabilirsiniz. Yine de, güçlü gizlilik, güvenlik ve günlüğe kaydetmeme politikası var, bu nedenle özel verilerinizin yanlış ellere sızması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap