İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Yamaha Sea Scooter İncelemesi

Yamaha Sea Scooter İncelemesi

featured

En iyi deniz scooter, denizin güzelliğini keşfetmenize ve unutulmaz bir yaz deneyimi yaratmanıza yardımcı olabilir, ancak doğru modeli bulmak zor olabilir. Elinizde çok az zaman varsa, şu anda mevcut olan en yüksek puan alan modellere baktık ve almanız gerekenin sea scooter modelleri olduğu sonucuna vardık. Bu modeller maksimum hızı 2,5 mph’ye kadar çıkıyor ve 1 saatlik normal kullanım özerkliğine sahip ve 30 feet derinliğe kadar inebiliyor. Sadece 11,5 lb ağırlığındadır. Böylece tek elle kolayca taşıyabilirsiniz ve sizi koruma altına almak için yerleşik çok sayıda güvenlik özelliğine sahiptir. Dahası, birlikte verilen GoPro uyumlu kamera montajı sayesinde su altı maceralarınızı da kaydedebilirsiniz.

En İyi Deniz Scooter

İhtiyacınız olan yüksek kaliteli sualtı deniz scooterını bulmanızı kolaylaştırmak için şu anda mevcut olan en yüksek puan alan modellerin bir listesini derledik. Liste çok çeşitli bütçeleri ve özellikleri kapsar. E havuz market sitesinden Yamaha Sea Scooter modellerini satın alabilirsiniz.

Yamaha Seascooter Explorer Sualtı

Uygun fiyatlı bir deniz scooter için pazardaysanız, mükemmel performans sunduğundan ve tüm aile tarafından hem tatlı hem de tuzlu suda kullanılabildiğinden bu seçeneği kesinlikle aklınızda bulundurmalısınız. 2.5 mil / saat’e kadar bir maksimum hıza ulaşır ve o kadar fazla ses çıkarmasa da, sudayken oldukça hızlı hissettirir.

Şarj edilebilir bir pil kullanır ve bir tam şarj, bu modeli normal kullanımda yaklaşık 1 saat kullanmanıza izin verir. Ünite sığ sular için mükemmeldir, ancak maksimum 30 fit derinliğe dayanacak şekilde derecelendirildiğinden yine de biraz daha derine inebilirsiniz. Güvenlik için üretilmiştir ve otomatik kapanma işlevine ve pervanelerin etrafında koruyucu bir ızgaraya sahiptir.

Yamaha Seascooter SeaWing Sualtı Dalış Scooter

Bu Yamaha deniz scooterı, rakipsiz bir kalite ve değer kombinasyonu sunar ve 130 fit derinliğe kadar daha hızlı ulaşabilmeniz için maksimum 4 mil hıza ulaşabilir. Yüksek veya düşük hız arasında seçim yapabilmeniz için 2 vitesli değiştirilebilir dişliye sahip güçlü bir çift itici motora sahiptir.

Motor, endüstri lideri 12 saatlik şarj süresine sahip şarj edilebilir bir pil ile çalışır. Tam şarj ile ürün, tekrar tekrar unutulmaz su altı deneyimlerinin keyfini çıkarabilmeniz için yaklaşık 45 dakika çalışır. Ünitenin üst kısmında bulunan okunması kolay LED göstergesi sayesinde ne kadar pil kaldığını her zaman kontrol edebilirsiniz.

Yamaha Seascooter Profesyonel Dalış Serisi

Profesyonel bir deniz scooter arayan herkes için bu model, dalış alanlarına daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olabileceğinden ve etkileyici bir özellik listesine sahip olduğundan, havuz etrafında dalış yapmaktan ve temel şnorkelle yüzmekten daha fazlası için tasarlanmıştır. Konuşulacak ilk şey hızdır ve bu model 4,35 mil / saat hıza ulaşabilir ve 130 fit derinliğe kadar kullanımı güvenli olarak derecelendirilmiştir.

Yüksek kapasiteli bir Lityum-İyon pil sistemiyle çalışır ve bu sistem geleneksel pillerin ömrünü iki katına çıkardığından, kısa sürede ihtiyacınız olacağından değil, harici şarj ve kolay değiştirme için çıkarabilirsiniz. Yamaha sea scooter fiyatları hakkında daha fazla bilgi için sea scooter modelleri e havuz market sitesini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap