1. Ana Sayfa
  2. Sponsor
  3. Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

featured

 

En popüler mobil fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’ın, tüm dünyada 700 milyondan fazla kullanıcısı var. Peki Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme mümkün mü? Sosyal insanlar için takip ettikleri kişilerin fotoğraf ve videolarını izleme, beğenme veya bu kişilere mesajlar göndermelerini sağlar.

Silinmiş Instagram Mesajlarını Çevrimiçi Kurtarma

Her sosyal ağda olduğu gibi Instagramda da silindikten sonra geri gelmesini istediğimiz mesajlar vardır. Bunun için yazılımcısı tarafından geliştirilen Instagram mesajını kurtarma özelliğini kullanmak gerekir. Bu özellik Instagramdaki doğrudan mesajları kurtarmanıza izin verir. Kurtarmak için şu adımları izlemek gerekir. İlk adım online site olan Instagram İleti Kurtarmaya kullanıcı adı ile giriş yapılmalıdır.

Giriş yapıldıktan sonra kurtarma işlemine başlamak için Mesajları Kurtar butonuna tıklanması gerekir. Bu aşamada sizin bir robot olmadığınızı kanıtlamak için bir doğrulama işlemi başlayacaktır. Doğrulama işlemini tamamladıktan sonra silinen Instagram mesajlarını kurtarabilirsiniz.

IOS Cihazlarda Instagram Mesajlarını Kurtarma

Silinen Instagram iletilerini görüntülemek ve kurtarmak için başka bir seçenek de veri kurtarma programı kullanmaktır. Bir iPhone kullanıcısıysanız Fucosoft iPhone Data Recovery programı silinmiş Instagram mesajlarını iPhone (XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, 7 ve 7 Plus , 6s ve 6s Plus, iPad Pro vb.) modellerinde geri getirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

Instagram Direct Message Recovery yazılımını bilgisayarınıza indirin, kurun ve çalıştırın.

Cihazınızı bağlantı kablosu ile bağlayın ve bu programın cihazı tanımasını bekleyin.

İPhone / iPad’inizdeki ayrıntılı dosyaları bulabilmek için “Taramayı Başlat” ı tıklayın. Taradıktan sonra, taranan tüm iPhone verilerini önizleyebilirsiniz.

Kurtarmak istediğiniz Instagram mesajlarını seçin ve silinen Instagram mesajlarını iPhone’dan geri yüklemek için “Kurtar” düğmesine tıklayın.

Android’de Silinmiş Instagram Mesajlarını Kurtarma

Android telefon kullanıyorsanız ve üzerinde silinen Instagram mesajlarını kurtarmanız gerekiyorsa bu adımları izleyebilirsiniz. Fucosoft Android veri kurtarma bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Bu program silinmiş Instagram mesajlarını Samsung Galaxy S9 / Not 9, HTC U12 +, Huawei Mate 20 Pro, Google Piksel 3 XL, LG G7, OnePlus 6T, Sony, Moto, Xiaomi, Oppo, vb. cihazlardan kurtarmayı kolaylaştırır.

Cihazınızda programı çalıştırın ve Android Veri Kurtarma seçeneğini seçin.

Android telefonunuzu USB bağlantısıyla bağlayın. Program cihazı otomatik olarak algılar.

Kurtarmak istediğiniz dosya türlerini seçin ve Android cihazınızda veri taramaya başlamak için ileri düğmesini tıklayın.

Tarama işleminden sonra, kurtarmanız gereken verileri ön izleme yapın ve seçin, sonra onları geri almak için Kurtar düğmesine tıklayın.

https://www.teknouser.com/instagram-silinen-mesajlari-geri-getirme/

 

Yorum Yap

Yorum Yap