Sosyal Medya 69 kez görüntülendi. 0

Pinterest Hesap Banı Açtırma

Başta sektöründe ekmek kovalayanlar olmak üzere, pinterestten hit çekmeye çalışanların %90.’ının mutlaka karşılaştığı bir problemdir : Hesabının Kapatılması

Pinterest kuralları en katı olan ve uyarmaksızın ilk yanlış anlaşılmada ( hata da değil bakın yanlış anlaşılma) fişinizi çeken bir sosyal medyadır.

Peki diyelim ki sizin de fişiniz çekildi, onca zaman, altyapı çöpe mi gitti? Hayır henüz değil.

Pinterest Hesabının Silinmesi

Pinterest çeşitli sebeplerden dolayı hesabınızı silmiş olabilir. Bu durumda pek çok kişi o hesaptan umudu kesmenizi söyler, uğraşmayın yeni bir hesap açın der. Peki ama o kadar maddi manevi yatırımın üzerine soğuk su mu içilmeli?

Silinen Pinterest Hesabı Geri Kurtarılabilir mi ?

Evet, eğer haklıysanız ve hakkınızı düzgün bir şekilde ifade eden bir mesaj ile destek talebinde bulunursanız, Pinterest hata yaptığını farkederek hesabınızı tekrar açacaktır. Burada yapılan hata, Türkçe mesaj atmak ya da karşı tarafa hesabınızı geri vermesi için hiç bir sebep sunmayan boş laf kalabalığı yapmaktdır.

Silinen Pinterest Hesabı Nasıl Geri Alınır

Daha önce 3 defa banlanmış hesabımı açtığım ingilizce mesaj kalıbımı sizinle paylaşıyorum. Olayın basitliğini siz de göreceksiniz. Sade, yalın ve kendinden emin ifade yeterli :

 

Hello

I always repin the pins and comment them to increase my followers. But I did everything  manually, I didn’t use any spam bots, programs etc. So I didn’t make spam. Please  help me to use my account again. If I did something wrong, Be sure that it won’t be happen again.

My account  is: ****

Thank you

Bir Cevap Yazın