Sponsor 11 kez görüntülendi. 0

Son Zamanların Film Önerileri

En iyi film  tavsiyeleri arasında yer alan olan hit filmler  www.zovovo.com/film-onerileri/  sayfasında yer almaktadır. Pek çok kategoride film önerisi bulunan sitede, son zamanların en beğenilen filmleri ve ödüllü filmler yer almaktadır. . Sürükleyici ve konusu güzel olan, kendisini izlettiren tüm filmler için film tavsiyeleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kültür konusu olan filmler arıyorsanız, Zozovo sitesi sizin için en iyi kültür filmlerini sunmaktadır. Peki bu sitede başka neler var  ?

Gerilim Film Önerisi

Gerilim filmlerinden hoşlanan kişiler için önerilenler arasında Hit isimli film en popüler filmlerden biridir. Yarı gerilim yarı suç konulu olan bu film, bir kızın kaybolmasını hikaye almıştır. Polis merkezine gelen bir duyuru ile kızı aramaya başlayan polis görevlileri başka bir kıza ulaşmaktadır. Diğer kızı bulma adına yapılan çalışmalar hızla devam ederken farklı olaylar ile karşılaşacak polis memurları ellerine geçen delillerden yola çıkarak kızı aramayı sürdürmektedir. Zamanla çözülen bu konu, izleyicinin ekrana kilitlenmesini sağlamaktadır.

Aksiyon Film Önerisi

Son zamanların film önerileri arasında yer alan Çılgın İkili 3 filmi, izleyiciyi ekrana bağlamaktadır. Miami’li polisler uyuşturucu çetesinin peşine düşmesi ile film başlamaktadır. Aksiyon ile komedinin aynı filmde yer alması ile izleyici kimi zaman macera kimi zaman ise komediyi hissetmektedir. Çılgın İkili’nin diğer filmlerinin devamı olarak görülen bu film serisi son çıkardığı film ile izleyiciden tam notu almayı başarmıştır. Film sırasında polis memurlarının yaşadığı macera ve aksiyon izleyiciye direk etkileyerek heyecanlı dakikalar yaşatmaktadır.

Korku Film Önerisi

Korku filmi denilince akla ilk gelen filmlerden biri olan Korku Seansı 2013 yapım olmasına rağmen hala daha izleyicinin en sevdiği ve önerdiği filmler arasında yer almaktadır. Evli çiftin bir çiftlik evi tutması ile başlayan filmin konusu, evde yaşanan bir takım olağanüstü olayları ele almaktadır. Anne ve babanın ev işleri ile uğraşması sırasında küçük çocuğun karanlık bir mahzen bulması ile evdeki tuhaflıklar başlamaktadır. Paranormal olayların gerçekleştiği bu filmde, izleyici adeta korkuyu derinden hissetmektedir.

Dram Film Önerisi

Dram ve savaş konulu filmlerden hoşlanan kişiler için önerilen filmler arasında Piyanist gelmektedir. 2002 yapım olan bu film son zamanlarda tekrar izleyicisi ile buluşmaktadır. İzleyenlerin gözyaşlarını tutamadığı bu film Polonya’lı başarılı piyanistin etrafında dönmektedir. İkinci dünya savaşını ele alan film, Almanya’nın Polonya’yı işgal etmesini anlatmaktadır. Yahudi olan piyanisti toplama kampına götürmek isteyen Almanlardan kaçan piyanist kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır.

Kaynak: www.zovovo.com/  Bilgi Sitesi’nden derlenerek hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın