1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Eklentileri
  3. WordPress için en iyi anket eklentileri

WordPress için en iyi anket eklentileri

featured

WordPress ile kurduğunuz sitenizi ziyaret eden kullanıcıların herhangi bir konu hakkındaki görüşlerini öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey ücretsiz anket eklentilerini kurmak olmalıdır. Bu sayede “Sitemizde daha çok hangi içeriklere ağırlık verelim?” gibi anketler düzenleyebilir, gelen görüşler doğrultusunda içerik türlerini belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan bazı eklentiler sayesinde sitenizde sabit anketler oluşturabileceğiniz gibi, her yazının altına özel anketler düzenleyebilmeniz de mümkündür.

YOP Poll

Anasayfaya sabit veya yazı altına özel anketler oluşturabilmenizi sağlayan YOP Poll, birbirinden farklı renk seçeneklerine de ev sahipliği yapıyor. Böylece farklı temalarla uyumlu çalışabiliyor. Anket sonuçlarını detaylıca görüntüleyebileceğiniz gibi, ileri bir tarihe ayarlama yaparak siz bilgisayar başında değilken dahi anketlerin yayına girmesini sağlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

WP-Polls

AJAX altyapısıyla çalıştığı için oy verme ve sonuçları görme işlemlerini sayfa yenilemeden gerçekleştirebiliyorlar. 100 binden fazla WordPress sitesinde kullanılan eklentiye özel temalar ve CSS stilleri geliştirebilmeniz de mümkün. Size verilen kısa kodları kullanarak anketleri yazı ve sayfalara da yerleştirebiliyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız.

Hot Or Not

Daha çok yurtdışı menşeli sitelerde tercih edilen bu eklentiyle ziyaretçilerinizin yazı ve fotoğraflarınıza 1’le 10 arasında puan vermesini sağlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.

WordPress Survey & Poll

Animasyonlu grafikleriyle ziyaretçilerinize sıkmadan anket yapabilir, sitenizdeki içerikler hakkındaki görüşlerini detaylıca alabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir ve tek tıkla düzenlenebilir olması da büyük avantaj.

İndirmek için tıklayınız.

 

Hangi Anket Eklentisini Kullanıyorsunuz

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Yorum Yap

Yorum Yap