Adsense Alternatifi Reklam Firmaları
Webmaster 346 kez görüntülendi. 5

Adsense Alternatifi Reklam Firmaları

Web site açarak internet sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler web sitelerine reklam eklemek, böylece para kazanmak istiyorlar. Günümüzde dünya tarafından kendisini kanıtlamayı başaran Google şirketine ait Adsense reklamları her ne kadar güvenilir ve kazançlı yollar sunsa da bir web siteyi Adsense’yi kabul ettirmek o kadar kolay değildir. Bu yüzden de web site sahipleri kendilerine uygun bir reklam firması arayışına giriyorlar. Biz de sizler için Adsense alternatifi reklam firmaları önermeye çalıştık.

Adsense Alternatifi Reklam Firmaları Nelerdir?

ReklamStore-ile-İnternet-Sitenizden-Para-Kazanın-300x142 Adsense Alternatifi Reklam Firmaları ile Web Sitesinden Para Kazanmak; Eğer Adsense alamıyorsanız ya da henüz başvuru aşamasındaysanız ReklamStore reklam şirketi ile çalışmanızı tavsiye edebiliriz. İstanbul ve Dubai’de merkezi bulunan şirket bu zamana kadar tüm ödemelerini yapmıştır. Ayrıca şirkette çalışan teknik personelden destek almak istediğinizde destek talebinizi geri çevirmeyen, Türkçe yardımı bulunan bir ekip yardımcı olmaktadır. ReklamStore kullanarak web sitenize; banner, display reklam, video reklam ve affilate reklam seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek ekleyebiliriz. Site içeriğinize uygun reklam seçenekleri bulunmaktadır.

Wordego-ile-İnternet-Sitenizden-Para-Kazanın-300x142 Adsense Alternatifi Reklam Firmaları ile Web Sitesinden Para Kazanmak; Adsense firmasına ait reklamınız yoksa ve web sitenizden yine de gelir elde etmek isterseniz Wordego sizin imdadınıza bu konuda yetişecek. Özellikle display ve banner reklam seçenekleri sayesinde dikkat çekmeye devam eden bir şirkettir. Siteden hem gösterim başına, hem de tıklama başına kazanç sağlamak mümkün olmaktadır. Bin gösterim yaptığınızda yaklaşık olarak 0,10 TL kazanırsınız. Wordego reklamlarına sitenizden tıklandığı zaman da bir tık için 0,07 TL kazanç elde edebilirsiniz. Kazançlar TL bazında olduğundan dolayı para çekmek istediğinizde de TL kurundan hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Topladığınız para tutarını banka hesabınıza talep etmeniz de mümkündür.

Admatic-ile-İnternet-Sitenizden-Para-Kazanın-300x142 Adsense Alternatifi Reklam Firmaları ile Web Sitesinden Para Kazanmak; Admatic reklamları günümüzde en çok tercih edilen reklam şirketleri arasında yer almaktadır. Ödemelerini bankaya yapan ve sadece gösterim başına kazanç sağlayan Admatic ödemelerini 25 ile 30. Günler arasında yapmaktadır. Bin gösterim başına ise ortalama bazda 1,50 TL ödeme yapan Adsense alternatifi firma olmaktadır.

GittiGidiyor-ile-İnternet-Sitenizden-Para-Kazanın-300x142 Adsense Alternatifi Reklam Firmaları ile Web Sitesinden Para Kazanmak; Günümüzde internet sitesi olsun ya da olmasın hemen hemen herkesin adını duyduğu firma GittiGidiyor firmasıdır. Hem gösterim, hem de tıklama başına kazanç sağlayan firmadan tık başı 0,10 TL kazanırken bin gösterim için 0,20 TL kazanç getirisi ile karşı karşıya kalacaksınız. Türk firması olduğunu unutmayın.

“Adsense Alternatifi Reklam Firmaları” üzerine 5 yorum

 1. Mehmet Dana dedi ki:

  Admatic ile çalışıyorum. 2 ay geçti. Ödeme alt sınırını da geçirdik ancak ben hala para yattığını görmedim. Dahaa detaylı bilgi verebilir misiniz acaba? Buradan olmazsa mail olarak da olur.

  1. Aykut ÖZDEMİR dedi ki:

   Merhaba

   Admatic kullanmadım, kullanan arkadaşların tecrübeleri doğrultusunda bu yazıma ekledim. Adsense onayı alana kadar gittigidiyor ve reklamstore kullanmıştım. Onlardan da para alma konusunda sorun yaşamadım.

 2. ekstrembilgi dedi ki:

  Admatic’in geliri oldukça düşük. Açılır pencere için 1000 gösterime 1,5 TL veriyor. 3.000.000 milyon gösterimli bir siten olsa ki -her gösterimde reklam çıkmaz- 500.000 gösterim bile olsa alacağın para 750 lira. Bu kadar az ücrete reklam göstereceksin, sitenin açılış hızı etkilenecek, kullanıcı açılır pencereden rahatsız olacak. Değer mi? Bence değmez.

  1. Aykut ÖZDEMİR dedi ki:

   Merhabalar

   Tecrübelerinizi paylaştıgınız için teşekkür ederim

  2. Birisi dedi ki:

   Atladığınız bir nokta var.Eğer 3.000.000 milyon gösterimli bir siteniz varsa,size zaten özel bir fiyatlandırma veriyorlar.

Bir Cevap Yazın