İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Girişim
  3. En Çok Para Toplanan Indiegogo Projeleri

En Çok Para Toplanan Indiegogo Projeleri

featured

Yazımızda sizler en çok para toplanan Indiegogo projeleri hakkında bilgi vereceğiz. Teknoloji alanında ilerilere doğru neler olacağını gösteren bu projeler sizin de ilginizi çekecektir.

IndieGoGo, kitleler tarafından fonlanmayla işlem gören bir internet sitesidir. Sitede, mucitler ürünlerinin listelemesini yapıyor. Sitede listeledikleri ürünlerin gerçekleştirilmesi için toplanan paraları sermaye olarak kullanıyorlar.

Flow Hive

Flow Hive projesi, klasik petekten bal toplama işlemine biraz daha teknoloji katıyor ve ileriye taşıyor. Proje sayesinde bir ekipman kullanmadan veya koruyucu kıyafet giymeden rahatlıkla bal toplayabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi ise tasarlanan petek modeliyle oluşuyor. Peteklerin sırası kayıyor ve oluşan ballar haznelere akıtılıyor. Bu şekilde arılarla uğraşmadan bal topluyorsunuz.

Toplanan para: 13,261.159 Dolar

Ubuntu Edge

Ubuntu Edge projesi bağımsız üreticiler tarafından gerçekleştirildi. Proje PC ve akıllı telefon platformlarını tek bir çatıda topluyor. Burada Ubuntu ve Android işletim sistemini bir arada bulunduran bir akıllı telefondan bahsettiğimizi söyleyebiliriz. 128 GB dahili hafıza ve 4 GB RAM kapasitesine sahip cihaz 720 x 1280 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Aynı zamanda ekranının boyutu 4.5 inç büyüklüğündedir. Bu projenin ilk sunulduğu yıl Samsung Galaxy S4 ve Apple iPhone 5 ile beraber tanıtılmıştı. Bu cihazlara göre daha uygun fiyatlı ve daha güzel özelliklere sahipti.

Toplanan para: 12.814.216 Dolar

Travel Jacket

Seyahatlerimizde en büyük sorunlarımızdan birisi küçük araç gereçleri nereye koyacağımızı bilemememizdir. Kalemi, telefonu, tableti, eldivenleri, ek bataryamızı, pasaportu, gözlüğü ve kulaklı gibi birçok eşyamızı bir cekete sığdırmamız neredeyse imkansızdır. BauBax Travel Jacket seyahatlerinizde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Toplanan Para: 11.538.770 Dolar

Everyday BackPack, Tote And Sling

Günlük hayatınızda ve seyahatlerinizde kullanmak için tasarlanan Everyday çantaları, klasik çantalara nazaran daha kullanışlıdır. Özellikle dış tarafında yer alan küçük ama kullanışlı detaylar ve iç kısmının tasarımı yerden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Bu çantaların çok sade kullanılmasına rağmen birçok eşya barındırdığını söyleyebiliriz.

Toplanan para: 7.232.484 Dolar

Sandors

Sandors, elektrikli bisiklet teknolojisini en iyi kullanan ürünlerden birisidir diyebiliriz. Sansor, birçok hava koşulunda sizlere sorunsuz bir sürüş keyfi sunuyor. Performansı ve sade tasarımı ise ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Bataryaları ise Lityum İyon teknolojisidir. 50 mil menzile kadar gidebiliyor. Kolay bir şekilde de şarj edebilirsiniz.

Toplanan para: 6.051.571 Dolar

G-RO

G-RO projesi de bizlere seyahat konusunda kolaylık sunan projeler arasında yer almaktadır. Eğer sürekli seyahat eden biriyseniz bir süre sonra bavulunuzu taşırken zorlanırsınız. G-RO, ağırlı merkezi değiştiği için daha kolay bir şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda içerisinde bir tane de PowerBank bulunuyor. Bunun sayesinde cihazlarını şarj edebilirsiniz.

Toplanan para: 4.573.569 Dolar

Yorum Yap

Yorum Yap