İnternet 75 kez görüntülendi. 0

Gitti Gidiyor İş Ortaklığı

Gitti gidiyor şu zamanlarda insanların yoğun talep ettikleri bir alışveriş merkezidir. Bu alışveriş merkezinden istediğiniz her ürünü bulma avantajınız vardır. Hesaba kayıtlı kullanıcı sayısı 6 milyona yakındır. Çok fazla talebin olmasından dolayı ise gün geçtikçe daha çok büyüyor ve ailesini daha çok genişletiyor. ’u takip eden günlük takipçi sayısı ise son derece fazladır.

Gitti-Gidiyor Gitti Gidiyor İş Ortaklığı

Bu sayı araştırmalara bakıldığı zaman günlük 500 bin takipçi olduğu ortaya çıkmaktadır. Türkiye’deki alışveriş sitelerine bakıldığı zaman en fazla alışverişin yapıldığı ve en güvenli sitenin GittiGidiyor olduğu ortaya çıkıyor. Bu alışveriş merkezi günden güne büyümeyi amaçlayarak ve takipçilerine iyi bir hizmet sunabilmek açısından GittiGidiyor İş Ortaklığını yürütmektedir. 2005 yılından itibaren kullanılmakta olan GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı sayesinde siteye her girişin tıklanma başına para kazandırdığı ortaya çıkıyor. GittiGidiyor’un İş Ortaklığı sayesinde internet sektörüne ciddi bir kaynak aktarılmış oluyor. Yayından onay almış reklamların 8.000’e yakın internet sitesi yer almaktadır. Her ay ise 10 milyon tekil ziyaretçiye sahiptir. Tekil ziyaretçi demek sizin siteye her girişinizi saymıyor tek tek birey olarak girişini sayıyor. Ciddi anlamda GittiGidiyor kendini kuruluşundan itibaren son derece geliştirmiştir. Sanal Pazar yeri olarak bilinen GittiGidiyor 43ülkede farklı isimde hizmet vermektedir. Ciddi bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır ve sizlerde bu müşteri potansiyelinden yararlanma imkânı sağlayabilirsiniz. Bir ürün satışı olduğu zaman paranız GittiGidiyor tarafından bir havuzda toplanıyor ve ürün sizin elinize geçtikten sonra sizde bu üründen memnun kaldığınız zaman bunu bildiriyorsunuz. Sizin memnuniyetiniz sorulduktan sonra ödeme satıcıya yapılıyor. Buda son derece güven verici bir alışveriş oluyor.

Sıfır risk sistemi sayesinde bu kadar çok talep oluyor. Yenilikçi hizmetleri sayesinde sürekli yenilikler çıkartmaktadır. Sürekli alışveriş yapmak isteyen müşterilerini bu sayede elinde tutmuş oluyor. GittiGidiyor İş Ortaklığını tercih ettiğiniz zaman ilk başlarda ek gelir kazanmış olursunuz fakat ilerleyen zamanlarda bu kazanılan para ek gelirden ziyade son derece yüksek bir kazanca dönüşüyor.  Sıfır ürün mü yoksa kullanılmış ürün mü satmalıyım hakkında sizlere önerilerde bulunacağız. Teknik olarak ikiside aynı şey ancak satış yapmadan önce belirtmeniz gerekiyor. İlk başta ek kazanç için ikinci el ürün kullanabilirsiniz. Kısa sürede yüksek para kazanılmaz. Sattığınız ürünün temiz olması gerekmektedir. Yani kısacası GittiGidiyor İş Ortaklığı sayesinde oturduğunuz yerden ürün satabilir. Her tıklanma başına ücret alabilirsiniz. Böylelikle bir ek gelir elde etmiş olursunuz.

ingilizceturkce Gitti Gidiyor İş Ortaklığı

Bir Cevap Yazın