İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. En İyi Online PDF Şifre Kırma Siteleri

En İyi Online PDF Şifre Kırma Siteleri

featured

Parola korumalı bir PDF dosyası aldığınızda ancak parolasını alamadığınızda veya PDF’nizin parolasını unuttuğunuzda, onu nasıl düzenleyebilir, kopyalayabilir, not ekleyebilir ve yazdırabilirsiniz? Bir veya iki küçük boyutlu PDF dosyanız varsa, online bir PDF şifre kırma mükemmel bir seçim olacaktır.

Google’da çevrimiçi ücretsiz bir PDF şifre kırma ararken, büyük miktarda sonuç alırsınız ve yararlı olup olmadığını doğrulamak için bunları test etmeniz gerekir. Bu size çok fazla zaman kaybedecektir. Bu yüzden, bunu sizin için yapacağım ve bu makalede burada en iyi online ücretsiz PDF şifre kırma sitelerini listeleyeceğiz.

PDFCrack

İlki “PDFCrack!” Bu çevrimiçi PDF şifre kırıcı, kullanıcıların Mac veya Dropbox’tan korumalı PDF dosyaları eklemelerine olanak tanır. PDF dosyanızı yükleyin ve ardından “Crack!” Seçeneğini tıklayın. Başlatmak için düğmeye basın. Ve biraz bekleyin, kırık PDF dosyanızı bu web sitesinden indirebilirsiniz. PDF dosyanız 24 saat veya hassas bilgiler içeren korumalı PDF’ler kaydedilecektir, lütfen bu çevrimiçi PDF kırıcıyı kullanmayı düşünün.

PDF Şifre Kırma

Unlock PDF

İkincisi ” Unlock PDF”, PDF şifresini çevrimiçi olarak kaldırmak için bir PDF şifre kırıcıdır, şifre korumalı eklemek için iki yol sağlar, biri Mac’ten dosya seçmektir, diğeri PDF’yi içine düşürmektir.

Mac veya Sürükle-Bırak seçeneklerinden birini seçerek korumalı PDF’nizi yükseltin. Kırık dosyayı hazır olduğunda indirin. Dosyanız işlendikten bir saat sonra silinecek. Dosyanız yüksek gizlilik gerektirdiğinde ikinci kez düşünün. Yavaş çalışır veya dosyanız güçlü şifreleme ile korunduğunda çalışmaz.

Free My PDF

Üçüncüsü, korumalı PDF’den güvenliği kaldırmak için başka bir çevrimiçi PDF şifre temizleyici olan ” Free My PDF”. Parola korumalı PDF dosyalarınızı buraya yükleyin ve “Yap” ı tıklayın. Ardından, kilitlenmemiş PDF’yi kaydedebileceğiniz bir indirme iletişim kutusu alırsınız. İzin verilen maksimum PDF boyutu 400 MB’a kadar, dosyalarınız bu boyuttan fazlaysa başka çözümler bulun. Ayrıca, yükleme hızı beni bir süre gerçekten rahatsız ediyor, işlemi gösterecek bir durum çubuğu olmasa bile, sadece beklemeniz gerekiyor.

PDF Unlocker

Sonuncusu PDF Unlocker’dır. Korumalı bir PDF dosyasından bir şifreyi kaldırmak için bu PDF şifre kırıcıyı online olarak kullanmak yalnızca birkaç basit adıma ihtiyaç duyar.

“Seç” düğmesini tıklayın ve bilgisayarınızdan PDF dosyasını seçin. Ardından, “kilidi aç” düğmesini tıklayın ve web sitesi dosyayı yükleyecek ve şifresini çözmeye başlayacaktır. Son olarak, hazır olduğunda “İndir” düğmesini tıklayın ve kilidi açılmış dosyayı alın. Korunan dosyanın yüklenmesi biraz zaman alır.

Yorum Yap

Yorum Yap