İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. En İyi Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

En İyi Ücretsiz Logo Yapma Siteleri

featured

Web sitelerinizde, bloglarınızda, paravan bloglarınızda ve aklınıza gelebilecek bütün sitelerde logo kullanmanız gerekir. Gelişen teknolojiyle beraber artık logo yapabileceğiniz birçok site mevcuttur. Bu sitelerden bazıları ücretsiz olarak hizmet verirken bazı sitelerin ücretli olduğunu görebilirsiniz. Yazımızda sizlere en iyi ücretsiz logo yapma siteleri hakkında bilgi vereceğiz.

İlk olara şunu söylemeliyiz; logo bir site için çok önemlidir. Eğer logoya para ayıramıyorsanız mutlaka ücretsiz siteler üzerinden bir logo ayarlamalısınız.

The Free Logo Makers

The Free Logo Makers sitesi son derece kolay kullanılan bir arayüze sahiptir. Site sizlerin seçebileceğiniz sınırlı miktarda şablonla işleme başlama imkanı sunar. Site sizlere iyi bir logo tasarlama konusunda yardımcı olacaktır. Yalnız sitede logonuzu ücretsiz bir şekilde alsanız bile transparan biçimini almanız ve yüksek vektör grafiklerini almanız için biraz para ödemeniz gerekmektedir.

Online Logo Maker

Online Logo Maker sitesinin en iyi logo tasarlama sitelerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Sitede logo tasarlamak veya bu logoyu indirmek için para ödemenize gerek yoktur. Sitede yer alan hazır görselleri logo yaparken kullanabileceğiniz gibi dışarıdan görsel yüklemesi de yapabilirsiniz. Eğer kişisel veya çok önemli bir siteniz varsa bu uygulamayı kullanarak logolar tasarlayabilirsiniz.

Logo Genie

Logo Genie sitesi de yine çok iyi logolar oluşturmak için tercih edebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır. Sitenin çok iyi bir kullanıcı arayüzü olduğunu söyleyebiliriz. Kategoriye adınızı ve sloganınızı girdikten sonra hazır logolardan birisini seçebilirsiniz. Eğer belirli bir logo seçtiyseniz bu logoyu özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Logoda yer alan renkleri değiştirerek düzenlemeler yapabilirsiniz. Siteden çokta basit sayılmayacak logolar yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

Logo Garden

Logo Garden sitesi de yine diğer logo yapabileceğiniz siteler gibi sizlere birbirinden güzel logolar yapma imkanı sunmaktadır. Siteden yapacağınız logolarınızda sembol efektlerini kullanarak logolarınıza farklı anlamlarda katabilirsiniz. Sitenin sizlere sunduğu kullanıcı deneyimleri sayesinde sitelerinize güzel logolar oluşturabilirsiniz.

Logaster

Logonuz için gerçekten iyi bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsanız Logaster ilk ziyaret etmeniz gereken web siteleri arasında yer almaktadır. Sitenin kullanıcı arayüzü gerçekten çok iyidir. Aynı zamanda logonuzu hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Site üzerinden oluşturduğunuz logolardan memnun kaldıysanız siteden bir üyelik açarak yaptığınız logoyu indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya bir zip biçiminde gelir ve logonun altı farklı şekli yer alacaktır. Yer alan seçeneklerden birisi ise transparan şeklinde olandır.

Yorum Yap

Yorum Yap