İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress
  3. En İyi Wordpress Slider Eklentileri

En İyi Wordpress Slider Eklentileri

featured

WordPress sitenize bir slider eklemek mi istiyorsunuz? Piyasada kullanabileceğiniz düzinelerce WordPress slider eklentisi var. Bu yazıda, hızlarına, kullanım kolaylığına ve genel özelliklerine göre en iyi WordPress slider eklentileri karşılaştıracağız. Amaç, performans ve kalite açısından en iyi WordPress slider eklentisini bulmaktır.

Hangi WordPress Slider Daha İyi Kullanıcı Deneyimi Sunar?

Slider oluşturmak, olmasını istediğimiz kadar basit değil. Tüm en iyi WordPress kaydırıcı eklentilerinin kullanıcı arayüzünde çok fazla teknik dil kullanılıyor. Peki en iyi slider eklentileri hangileridir. Burada sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. İşte slider eklentileri;

Soliloquy

Soliloquy, listemizdeki en yeni başlayanlar için uygun WordPress slider eklentisidir. Basitçe yeni bir slider oluşturabilir ve ardından resimlerinizi sürükleyip bırakabilirsiniz. Görüntüleri yeniden boyutlandırma, kaydırıcı teması seçme, gezinme stili vb. gibi diğer şeylerle ilgilenir. Slider kaydetmek için yayınla düğmesine basmanız yeterlidir.

Kullanımının kolay olmasının nedeni, WordPress kodlama yönergelerini kullanması ve yerel WordPress yönetici arayüzünüzle uyum sağlamasıdır. Soliloquy, varsayılan WordPress medya yükleyicisini kullanarak slaytlar oluşturmak için basit ama sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Slider Eklentileri

MetaSlider

MetaSlider, kullanımı kolay başka bir WordPress slider eklentisidir. Yeni bir slider oluşturmak oldukça basittir ve sizin için tüm teknik ayarları otomatik olarak halleder. Size farklı slider komut dosyaları, slider teması ve stilleri seçme, başlıklar ve SEO başlıkları ekleme ve daha pek çok seçenek sunar.

Smart Slider 3

Smart Slider 3, diğer WordPress yönetici ekranlarından farklı hissettiren farklı bir kullanıcı arayüzü kullanır. Kullanımı biraz kolaydır ve yeni başlayanlar yollarını bulabilirler.

Bununla birlikte, yeni başlayanlar için keşfetmesi kolay olmayabilecek birçok seçenek içerir. Genel kullanıcı deneyimi tatmin edicidir ve varsayılan blok, kısa kod ve şablon etiketini kullanarak gönderilere ve sayfalara kolayca slider ekleyebilirsiniz.

Master Slider

Master Slider, WordPress ekranlarının geri kalanından farklı görünen, yerel olmayan bir kullanıcı arayüzüne sahip başka bir slider eklentisidir. Kullanımı kolaydır, ancak seçeneklerin çoğunu bulmak zordur.

Bir şablon seçimiyle başlar ve başlamanız için bazı demo slaytları otomatik olarak içe aktarır. Daha sonra bu slaytları silebilir ve kendi slaytlarınızla değiştirebilirsiniz. Güzel şablonlara sahiptir ve kısa kod ve şablon etiketi kullanılarak WordPress gönderilerine, sayfalarına ve kenar çubuklarına kolayca eklenebilir.

Master Slider, her sayfa yüklemesinde otomatik olarak jQuery yükleyen WordPress temalarıyla en iyi şekilde çalışır. Temanız bunu yapmıyorsa, eklenti ayarlarını değiştirmeniz ve sayfa yüklendiğinde varlıkları yüklemeye zorlamanız gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap