Wordpress’te En İyi Soru Cevap Eklentileri
Eklentiler 692 kez görüntülendi. 0

WordPress’te En İyi Soru Cevap Eklentileri

WordPress kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu konsept gereği siteleri için soru-cevap eklentileri aramaktadırlar. Bunun yanı sıra kendi çabalarıyla soru-cevap üzerine bazı geliştirmeler peşinde oldukları da görülmektedir. Ancak bu konuda herhangi bir zahmete girmeden sizlere istediğinizi verebilecek olan birçok tema bulunmaktadır.

Sabai Discuss Eklentisi

En çok kullanılan ve ciddi anlamda kalitesini kanıtlamış olan soru-cevap eklentilerinden biri olan Sabai Discuss, kullanıcıları tarafından tam not alan bir eklentidir. Kullanımı son derece kolay olan bu eklentinin, kullanıcıya göre düzenlenebilmesi, özelleştirilmesi ve yeri geldiğinde geliştirilmesi söz konusu olan bir durumdur. Bunun yanı sıra oylama gibi önemli bir hizmette veren bu , asıl amacının dışında da WordPress kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Kötüye bildirim veya raporlama gibi hizmetler de sunmakta olan bu , mutlaka sitenizde kullanmanız gereken, hatta en iyi soru-cevap eklentilerinden biri olarka bilinmektedir. Bu sadece site kullanıcılarına değil, ziyaretçilerinize de çeşitli kolaylıklar sağlayarak, bu anlamda en ideal eklentilerden biridir.

DW Question & Answer

İşlevsellik ve görsellik bakımından tüm WordPress kullanıcılarından geçerli bir not alan bu eklenti, çok kolay bir şekilde özelleştirilebilmektedir. Zaten WordPress kullanıcıları için en önemli özelliklerden biri de budur. Bazı eklentilerin sitenizin tasarımı ile tam olarak uyumlu olması söz konusu olamayabilir. İşte tam da bu noktada önemli özelleştirmeler gerekebilir ancak, temanın bu duruma müsaade etmemesi, büyük sorunların yaşanmasına neden olur. Bu sorunların yaşanmaması adına, WordPress kullanıcılarına kolaylık sağlayan söz konusu eklenti, istediğiniz şekilde özelleştirebilme işlemi yapabilmeniz adına son derece büyük kolaylıklar ile karşınıza çıkmaktadır. Görüntüleme, oylama ve en iyi soru veya cevapları gösterebilme özelliklerine de sahip olan bu eklenti, mutlaka tercih etmeniz gereken eklentilerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır.

AnsPress Soru Cevap Eklentisi

Ücretsiz olan ve her türlü eklenti imkanını da ücretsiz olarak sağlayan söz konusu soru cevap eklentisi, işlevsellik bakımından da ücretsiz olmasına karşın gayet ideal bir durumda. Her türlü detayıyla ideal bir soru cevap eklentisi olan AnsPress, ne aşırı fonksiyonel ne de fonksiyonellik açısından çok kötü durumda. Görsellik açısından da aynı yorumları yapabilmek mümkünken, AnsPress soru cevap eklentisinin, ücretsiz soru cevap eklenti seçenekleri arasında en iyisi olduğunuz söylememizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Çok rahat bir şekilde tercih edebilmek mümkünken, sitenizin genel yapısına da ekstra bir zararı bulunmamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın