İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Kitap Almak için En İyi Siteler

Kitap Almak için En İyi Siteler

featured

Ülkemizde her ne kadar kitap okuyanların sayısı yok denecek kadar az olsa da tam anlamıyla bir kitap kurdu olan kişileri ve özellikle gençleri de hiçbir şekilde unutmamak gerekiyor.

Kitap okumanın başka dünyaların sesine kulak vermenin en güzel yollarından biri olduğunun farkında olan online kitap satış siteleri ise gençlere aradıkları kitapları kolaylıkla bulabilme imkanı tanıyor.

Kitap almak için en iyi siteler başlıklı bu yazımızda kitap tutkunuzu perçinleyecek, üstelik uygun fiyatlara kitap alabilmenize yardımcı olacak birtakım site önerilerimizden bahsetmek istiyoruz.

İşte; kitap almak için en iyi siteler listemiz:

  • İdefix

Türkiye’nin en büyük online kitapevi olma unvanına sahip olan Idefix; Türk edebiyatı klasiklerinden tutun da dünya klasiklerine varana dek en kaliteli kitapları ve yazarları sizlerle buluşturan, tüm siparişlerinizi oldukça kısa bir süre içerisinde kargoya vererek, sizleri bekletmek zorunda bırakmayan, en iyi kitap siteleri listemizde ilk sırada bulunuyor.

Türkiye Ne Okur, Okur Yazar Hanım, Kararsız Okur gibi farklı kategori başlıkları altında ülkemiz okuyucularına ciddi anlamda yol gösteren Idefix; yazarlarla yaptığı röportajlara da sitesinde sıklıkla yer vererek; sevdiğiniz yazarları yakından takip edebilmenizin yolunu açıyor.

Hem uygun fiyatlı kitap almak hem de edebiyat dünyasına dair en son gelişmeleri yakından takip etmek adına Türkiye’nin en iyi kitap satış listelerinde ilk sırada bulunan Idefix’i mutlaka sık kullanılanlar listenize eklemenizi öneriyoruz.

  • Kitap Yurdu

Kitapla buluşmanın en kolay yolu sloganıyla uzun yıllardır online olarak hizmet veren Kitap Yurdu; mutlaka takip etmeniz gereken en iyi kitap satış siteleri listemizin bir diğer üyesi.

Sitesi üzerinde sık sık kitaplarda %50’ye varan indirimlere giden site; KPSS, Ales vb. sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik olan kitapları da satışa sunuyor.

Yazarlar Ne Okuyor? kategorisinde sevdiğiniz yazarların okuduğu kitapları da bulabileceğiniz site; ürünlerde yaptığı kampanyalar ile de kitap tutkunları tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Ekonomiden bilim-kurguya kadar sayısız kitabı bulabileceğiniz Kitap Yurdu adresini de mutlaka sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Pandora

Türkiye’nin en büyük kitabevi unvanına sahip olan Pandora; Türkçe kitaplar, İngilizce kitaplar, üniversite kitapları vb. farklı kategorileri sayesinde aradığınız kitabı daha kolay bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Sitenin fırsat köşesi başlıklı kategorisinde ise indirimli kitaplara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Her kitap severin takip etmesi gereken Pandora; aynı zamanda son derece hızlı kargo imkanı ile müşterilerinin sadakatini kazanmayı başarıyor.

Yurtdışından kitap getirmek istediğinizde Pandora’ya danışabilir; hatta son bir ayda çıkan tüm kitaplarda %20 indirim imkanından yararlanmak için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap