İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. En Çok Ziyaretçi Alan Siteler

En Çok Ziyaretçi Alan Siteler

featured

Her geçen gün yepyeni sitelerin açılmaya devam ettiği internet dünyasında bazı siteler zirveye yerleşirken, maalesef ki birtakım siteler de ziyaretçi çekemediği için okyanus kadar engin olan networkta belirli bir hite ulaşamadan gözden kayboluyor.

İnternet ortamında gözde sitelerden biri olmanın hayalini kuran girişimcilerden bir kısmı hayallerine ulaşırken, bir kısmı da nasıl bir yöntem izleyeceğini bilemediği için hayallerini başka bir bahara ertelemek zorunda kalabiliyor.

Bu yüzden ister e-ticaret ister yeni bir haber isterse de blog açmayı düşünen tüm girişimci adaylarının işe koyulmadan önce zirveye yerleşen siteler hakkında geniş çaplı bir araştırma yapmaları ve hepsinden de önemlisi rakiplerini tanımaları gerekiyor.

Sizler de yeni bir site açmayı planlıyor; lakin açacağınız sitenin hangi tarzda bir site olacağına bir türlü karar veremiyorsanız, en çok ziyaretçi alan siteler listemize göz atabilir, nasıl bir site açmanız gerektiğine dair fikir edinebilirsiniz.

İşte, ülkemizin en çok ziyaretçi çekmeyi başaran siteleri:

  • Ziraatbank.com.tr

Ülkemizin en eski ve en köklü bankalarından biri olarak yıllardır hizmet vermeyi sürdüren Ziraatbank, en çok ziyaret edilen siteler listemizde ilk sırada bulunuyor.

Aylık ortalama 12.84 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan site, bankaya dair işlemlerini tek bir tıkla internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen yani internet bankacılığına yönelen kişiler tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Ziraatbankası’nın resmi internet adresine hemen erişmek adına https://www.ziraatbank.com.tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • Kamupersoneli.net

Kamuda personel olarak çalışan kişiler tarafından neredeyse her gün düzenli olarak ziyaret edilen site, aylık 4.37 milyon tıklanma sayısı ile en çok ziyaret edilen siteler listemizde bulunuyor.

Kamu personellerinin mesleklerine dair güncel bilgileri yakından takip edebilecekleri site aynı zamanda devlet memuru olmak isteyen ve KPSS adayı olan üniversite ve lise mezunlarına da yol gösteriyor. Devlet memurları için tam bir rehber niteliğinde olan siteye https://www.kamupersoneli.net/ linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • İnternethaber.com

Türkiye’nin en çok tıklanan haber sitelerinden biri olan Internethaber; 19.92 milyon ziyaretçi sayısı ile neredeyse ülke nüfusunun yaklaşık dörtte biri tarafından takip ediliyor.

Sağlıktan modaya, güncel ekonomi haberlerinden uluslararası finans piyasalarına kadar hemen hemen her konuda en son gelişmeleri takip etmek adına http://www.internethaber.com/ linkini tıklayabilir, şayet haber sitesi açmayı düşünüyorsanız, nasıl bir tema ve içeriğe sahip olmanız gerektiğine dair fikir edinebilirsiniz.

  • Fotomac.com.tr

Spor ve maç tutkunları tarafından yoğun bir ilgi gören site, en son karşılaşmalardan haberdar olabileceğiniz, futbol, basketbol, voleybol başta olmak üzere pek çok spor dalına dair haberleri okuyabileceğiniz bir site olarak hizmet veriyor.

Daha çok erkekler tarafından ziyaret edilen site, ayda ortalama 23 milyon kere tıklanıyor.

Siteye ulaşmak ve en son haberleri görüntülemek adına hemen https://www.fotomac.com.tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • Dizibox1.com

En çok ziyaret edilen dizi izleme sitesi olan Dizibox1, aylık 22 milyon ziyaretçi sayısı ile yerli ve yabancı dizi tutkunlarına hitap ediyor.

Dizi izleme sitesi açmayı düşünenler siteye http://www.dizibox1.com/ linkini tıklayarak, ulaşabilirler.

  • Kariyer.net

İşverenleri ve iş arayışında olanları tek bir platformda buluşturan Kariyer.net; güncel iş ilan paylaşım sitesi olarak, ayda ortalama 18 milyon kez ziyaret ediliyor.

Rakiplerini gelişmiş site özellikleri ve Türkiye’nin neredeyse tüm illerini kapsayan iş ilanları ile geride bırakan siteye, iş ilanı vermek ya da iş bulmak adına http://www.kariyer.net/ linkini tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

  • Oyunskor.com

Oyun tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri olan Oyunskor.com; farklı kategorilerdeki oyunları ile hem çocuklara hem de oyun oynamaktan keyif alan tüm yetişkinlere hitap ediyor.

Birbirinden eğlenceli oyunlara yer veren site, aylık 12.35 milyon ziyaret edilme sayısı ile en çok tıklanan siteler listemizde bulunuyor.

Yepyeni ve hepsi birbirinden heyecanlı oyunları görüntülemek ve bir an önce ilginizi çeken oyunları oynamaya başlamak adına http://www.oyunskor.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda en çok ziyaret edilen site örneklerimizi sizlerle paylaşmaya çalıştık. Yazımızın sizin için rehber niteliğinde olmasını diliyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap