1. Ana Sayfa
  2. Webmaster
  3. Ücretsiz e-ticaret sitesi nasıl açılır?

Ücretsiz e-ticaret sitesi nasıl açılır?

featured

Teknolojinin gelişmesi ve alışkanlıklarımızın hızla değişim göstermesiyle birlikte internet üzerinden alışveriş yapmak artık sıradan bir hale geldi. Her geçen gün büyüyen e-ticaret pazarından pay kapmak isteyen genç girişimciler ise yana yakıla nasıl e-ticaret sitesi açabilecekleri sorusunun cevabını arıyorlar. Bu yazı, bahsi geçen soruya bir cevap niteliğinde.

Kira giderinin olması, maliyet avantajı sağlaması, pazarlama ve reklam giderlerinin gerçek mağazalara kıyasla çok daha az olması gibi avantajlar; e-ticaret sektörüne olan iştahı kabartıyor. Peki, hiç merak ettiniz mi, ücretsiz e-ticaret sitesi açılabilir mi? Açılabilirse, nasıl?

Shopier

Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden e-ticaret yapmak istiyorsanız, Shopier sizin için en uygun seçim olabilir. Ürünlerinizi ekleyebileceğiniz çok basit bir arayüze sahip olan bu site üzerinden ödeme kabul edebilmeniz mümkündür. Domain, hosting ve SSL sertifikasına ek olarak sanal pos satın almanıza gerek kalmaz. Bu maliyetlerden tasarruf edebilir, ücretsiz üyeliğinizi başlatarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

GaniPara

14 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip olan GaniPara, yerli bir e-ticaret yazılımıdır. Büyük bankaların sanal poslarıyla uyumlu çalışan yazılımı deneme süresinin bitmesinden sonra da aylık cüz’i bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Ücretsiz yazılımlar

Domain ve hosting yönetiminden anlıyorsanız, ücretsiz e-ticaret yazılımlarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. PrestaShop, OpenCart, Magento ve WordPress eCommerce gibi yazılımlar işinizi görecektir. Ancak işin teknik tarafıyla ilgilenmenin zahmetini de üstlenmeniz gerekeceğini unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap