Vikings War of Clans
Oyun 291 kez görüntülendi. 0

Vikings: War of Clans Mobil Oyunu

Android ve IOS platformlarının yeni gözdesi olan : , ücretsiz olarak oynana ve online statüsünde bulunan bir mobil . Gerek grafikleri, gerek hikayesi ve gerekse tüm benliği ile bu oyunun fazlasıyla sevildiğini söylemek mümkün. Boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde bu oyunla rahatlıkla değerlendirebilirken, aynı zamanda hayatın yoğunluğundan bir nebzede olsun kendinizi uzaklaştırabilirsiniz.

Vikings: War of Clans Mobil Oyunu

Vikings-War-of-Clans-Mobil-Oyunu Vikings: War of Clans Mobil Oyunu

Türkçe Dil Seçeneği

Genel anlamda bu tür oyunların dil seçenekleri kısıtlı ve İngilizce ağırlıkta olmaktadır. Bu nedenle ülkemizde birçok online oyunun sevilmesine rağmen Türkçe dil desteği olmamasından ötürü az ilgi gördüğü söylenebilir. Bunu göz önünde bulunduran Vikings: War of Clans yapımcıları oyuna Türkçe dil seçeneği de ekleyerek ilk başta bir Türk kullanıcılardan beğenisi almış. Türkçe dil seçeneği ile daha anlaşılır ve daha eğlenceli bir hale gelen bu oyun, sizlere gerekli olan ipuçları ile yardımcı olarak oyundan zevk alabilmenize yardımcı oluyor.

Başarılı Bir Grafik Seviyesi

Mobil oyunlarda genel anlamda grafiklerin pek önemsenmediği ve bu nedenle birçok oyun severin hayal kırıklığına uğradığı görülmektedir. Hele ki bu durum online oyunlarda söz konusu olursa, işte o zaman birçok kullanıcı oyuna daha başlamadan ısınamayarak uzaklaşmaktadır. Ancak Vikings: War of Clans grafik konusunda online bir mobil oyuna göre son derece başarılı diyebiliriz. Bu nedenle rahatlıkla bu oyunu tercih edebilirken, üst düzey oyun grafikleri sayesinde oyunu çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Genel Oyun Yapısı

Bu oyunun en çok tutulan tarafı ise genel oynanış yapısı olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde yararlanabileceğiniz birçok oyun mekaniği mevcut. Bu nedenle oyun içerisinde sıkılmanız ya da oyunun bir noktada tıkanması gibi bir durum söz konusu değil. Öte yandan oyun içerisinde savaş esnasında gemilerin kullanabiliyor olmanız, sizlere bambaşka bir mobil oyun deneyimi sunuyor diyebiliriz.

Ücretsiz Online Mobil Oyun Deneyimi

Genel anlamda mobil platformlar üzerinde bu tür oyunların paralı olduğunu ve haliyle az sayıda kullanıcının bu tür oyunlara yöneldiğini görebilmekteyiz. Ancak Vikings: War of Clans oyunu tamamıyla ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz bir oyun. Oyun içerisinde çeşitli satın almalar mevcut. Ancak bu satın almaları kullanmadan da oyun zevkinizi devam ettirebilirsiniz. Söz konusu satın almaları satın almanız durumunda ise oyun zevkinizi doruklarda yaşayacağınızı ve rakiplerinize göre çok üst düzey bir oyun ortaya koyacağınızı söylemek isteriz.

Bir Cevap Yazın