İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. Wordpress Forum Temaları

Wordpress Forum Temaları

Wordpress Forum

Dünya üzerinde ve ülkemizde forumların sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. İnsanlar forumlar üzerinde birbirleri ile fikir alışverişi yaparken, aynı zamanda hayata dair birçok bilgi edinmektedir. Bazı zamanlar forumlar üzerinden çeşitli kampanyaların yürütüldüğü, bazı olaylara tepki koyulduğu ve benzeri durumlarla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle bir forum sitesi kurmak ve bunun için uygun bir tema bulmak son derece önemlidir. Bugün sizlere Wordpress forum temaları ve genel özelliklerini aktaracağız.

Wordpress Forum Temaları

Wordpress Forum Temaları

OneSocial

Wordpress aleminde en popüler forum temalarından biri olarak bilinen OneSocial, BuddyBoss tarafından kodlanmış son derece kaliteli ve minimalist bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Bu temanın en önemli özelliklerinden biri, basit bir ara yüzü olmasına rağmen son derece güçlü özelliklere sahip olması. Özelleştirmesi ve genel dizaynı son derece kolay olan bu tema, forum sitenizin sorunsuz, güzel bir tasarımla ve oldukça hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olacaktır. Bu forum temasının sade tasarım anlayışı öne çıkarken, mobil görünüm uyumlu olması, bildirimler kısmı, profil ayarları kısmı, sosyal medya ile etkileşimi, SEO’ya uyumluluğu, güvenlik açısından güçlülüğü, diğer öne çıkan özellikleri olarak bilinmektedir.

Boss

Forum sitenizi kurdunuz ve iyi bir kitleye sahipseniz, üyelerinizin birbirleri ile son derece iyi bir şekilde iletişim içerisinde olmaları adına Boss forum temasının tam anlamıyla size hitap ettiğini söylemek isteriz. Sitenizi herhangi bir uzmanlık ve kodlama bilginiz olmadan yönetmek, düzenlemek ve iyileştirmek istiyorsanız, Boss teması bu konuda sizlere kolay ara yüzü sayesinde çok harika bir imkan tanımaktadır. Renk seçeneklerinin fazla olması, dil çevirileri, sosyal medya hesapları ile ziyaretçi edinebilme, ücretli üyelik yönetimi, SEO uyumu ve daha fazlası bu temanın içerisinde yer alıyor diyebiliriz. Sağlam bir altyapısı olan ve destek imkanı fazla olan bir tema arıyorsanız, Boss ile kusursuz bir forum sitesine sahip olabilirsiniz.

Forum Engine

Bir forum sitesi adına A’dan Z’ye kadar her türlü detayı içerisinde bulundurmakta olan Forum Engine teması, kolay yönetim ve özelleştirme imkanı ile öne çıkıyor. Temanın ilk olarak öne çıkan özelliğinden bahsedecek olursak; her kategoriye özgü ayrı renklendirme yapılarak görsel açıdan zenginlik sağlamasıdır. Tasarım konusunda sayısız imkanları bulunan Forum Engine temasının, gelişmiş kontrol paneli sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan forum sitenizi başarıyla yönetebilirsiniz. Header kısmında yer alan büyük arama kutusu ise ziyaretçilerinizin kolay gezinme yapabilmesi adına mükemmel bir fonksiyon diyebiliriz. Sürekli olarak güncellenmesi, sosyal medya hesapları ile kolayca etkileşim içerisinde olması, şık görünümü ve daha fazlası bu temanın güzellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap