İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Eklentileri
  3. Wordpress En İyi Fotoğrafçılık Eklentileri

Wordpress En İyi Fotoğrafçılık Eklentileri

featured

Çekmiş olduğunuz fotoğrafları WordPress siteniz üzerinden mi sergiliyorsunuz? O halde fotoğrafçılar için ideal olan en iyi WordPress eklentilerine mutlaka bir göz atmanızda fayda olacaktır.

Günümüzde binlerce fotoğrafçı, portföyünü sergilemek ve eserlerini tüm dünyaya tanıtmak için WordPress altyapısını kullanıyor. Doğru eklenti ve temayı seçtiğiniz takdirde hayallerinizi süsleyen web sitesine sizler de kavuşabilirsiniz.

Image Widget

Sitenizin sağ veya sol sütununda ziyaretçilerinize “Hoşgeldiniz” mesajı vermek için kullanabileceğiniz bu eklenti, fotoğraflı bileşen yayınlayabilmenizi sağlar. Bu sayede HTML kodlamanıza gerek kalmaz.

Imsanity

Kameranızdan bilgisayara aktardığınız fotoğraflar genelde çok yüksek çözünürlüklü oldukları için yüksek dosya boyutlarına sahiptir. 3 MB ila 24 MB veya daha fazlası boyuta sahip olan fotoğrafları WordPress sitenize yüklerken orantılı bir şekilde küçültmek istiyorsanız, Ismanity eklentisi bunun için biçilmiş kaftan. Böylece disk alanının yanı sıra veri trafiğinden de tasarruf edebilmeniz mümkün olacaktır.

Pinterest Pin It Button For Images

Eğer Pinterest’i yoğun bir şekilde kullanan takipçi kitleniz varsa, fotoğrafların üzerinde “Pin it” yazılı butonun çıkmasını sağlayan bu eklentiyi kurmak isteyebilirsiniz. Böylece ziyaretçilerin tek tıkla fotoğraflarınızı pinleyebilirler.

Simply Instagram

Fotoğrafçılıktan bahsetmişken Instagram’ı unutmak olmaz. Eğer Instagram profilinizde sergilediğiniz fotoğrafların WordPress sitenizde de gözükmesini istiyorsanız, bu eklentiyi mutlaka sitenize kurun. İsterseniz sitenin sağ veya sol sutünunda, isterseniz de herhangi bir sayfa veya yazının içinde Instagram fotoğraflarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap