İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress
  3. Wordpress Mail Aboneliği İçin En İyi Eklentiler

Wordpress Mail Aboneliği İçin En İyi Eklentiler

featured

Web sitenizi büyütmenin en iyi yöntemlerden biri, bir e-posta abonelik listesidir. Fakat, el ile bir tane oluşturabilmek zaman almaktadır ve etkili pazarlama genelde zordur. Neyse ki, WordPress e-posta pazarlama ve abonelik eklentiler bu görevi hızlı ve basit hale getirir. Okuyucularınızı büyütmenize yardımcı olabilecek WordPress panonuzda profesyonel görünümlü e-postalar oluşturabilirsiniz.

Bu yazıda, mevcut olan en iyi WordPress mail aboneliği eklentilerinden birkaçını inceleyeceğiz. Bunlar, aleyhte ve lehte bir bakışın yanı sıra siler için hangisinin doğru olduğunu nasıl belirleyeceğinizi de anlatacaktır!

MailChimp Eklentisi

MailChimp en popüler e-posta pazarlama eklentilerinden bir tanesidir. Önceden oluşturulmuş, özelleştirilebilir ve mobil uyumlu bir kayıt formları, kullanışlı eklenti ve kapsamlı bir bilgi tabanı eklentileri mevcuttur.

SendInBlue Eklentisi

SendInBlue, e-posta listelerini oluşturma ve yönetimleri basitleştirmek için pek çok özellikleri içeren hepsi bir arada bir e-posta pazarlama eklentisidir. E-posta istatistikleri, otomasyon ve sürükle ve bırak e-posta kampanya oluşturucusunu içermektedir. Ancak, daha az kullanıcıya sahip olanlar için özellik kümesi biraz karmaşık olabilmektedir.

Eklentiler

Sumo List Builder Eklentisi

Sumo, WordPress’te en popüler araçlardan bir tanesidir. E-posta pazarlaması, analiz araçları ve sosyal paylaşımları sunmaktadır. Dahili Akıllı Mod açılır teknolojiyi kullanarak, liste üreticilerin eylemlerini pazarlama gereksinimlerine uyacak bir şekilde uyarlamaktadır.

Eklentiyi kullanarak e-posta gönderebilme imkanlarına sahip olmamakla birlikte, önceden hazırlanan şablonlar, mobil ekran özellikleri ve özelleştirilebilir açılır pencereler bulunmaktadır.

OnePress Opt-In Panda Eklentisi

OnePress Opt-In Panda’yı kullandığınızda, web sitesi ziyaretçileri ile en sevdiğiniz e-posta çözümünüzü entegre ederek yeni bir bağlantı kurabilirsiniz. Dahili analitik seçenekleri ile kullanıcılar etkileşimlerini ve yanıt oranlarını izleyerek sunduğunuz içerik türlerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca premium içeriği ile kilitleme olanağına da sahip olabilirsiniz. Ancak, ayarların çeşitliliği yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir.

ALO EasyMail Newsletter

ALO EasyMail Newsletter, e-posta abonesi toplamanıza ve WordPress panosunda bültenler göndermenize olanak sağlayan bir eklentidir. Toplu gönderme, aboneleri dışa ve içe aktarma seçenekleri ve açık oranları izleme yetenekleri bulunmaktadır.

OptinMonster

OnePress Opt-In Panda’ya benzer bir eklentidir. OptinMonster bağımsız bir e-posta bülten hizmeti değildir. Bunun yerine, sitenizde herhangi bir bülten sağlayıcısı kendi özellikleri ile birlikte kullanabilmenizi sağlayan bir açılır pencere eklentisidir. Eklentiyi kullanarak e-posta gönderme olanağı bulunmamakla beraber, göz atmanız gereken gelişmiş analitikler de bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap