Eklentiler 3.517 kez görüntülendi. 3

WP-imletir v3 – WordPress Otomatik İmleme Eklentisi

Bu yazımızda size WordPress sitenize eklediğiniz yazıları anında sosyal medya servislerine paylaşan ve otomatik olarak imleyen WP-imletir eklentisinden bahsedeceğiz. Şuanda v3 sürümü ile çok sayıda WordPress kullanıcısının gönlünü fetheden WP-imletir eklentisi, kurulduğu sitelere doping etkisi yaratıyor.

Eklentinin resmi web sitesinde duyurulduğuna göre şuanda 2700+ kullanıcısı bulunan WP-imletir eklentisi her geçen gün daha fazla siteye kurulmaya devam ediyor. WP-imletir’in siteler üzerinde yarattığı etkilere bakmak gerekirse; öncelikle eklediğiniz içerikler otomatik olarak imlendiği için anında sosyal medya platformlarına düşmüş oluyor ve çok büyük bir hızla index alıyor. Ayrıca bu içerikler sosyal platform linkleri ile indexlendiği için normalden çok daha üst yerlerden Google sıralamasına giriyorlar. Ayrıca yine sosyal link kazanmış olduğunuz için sitenizin sosyalliği ve bu sayede de otoritesi artmış oluyor.

Türkiyedeki ilk WordPress Otomatik imleme eklentisi olan WP-imletir çıktığı günden beri liderliğini koruyor. 1,5 yıldan beri sürekli güncellenen WP-imletir eklentisi tüm güncellemelerini de müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca güçlü bir destek sistemine sahip olan WP-imletir eklentisi için çok kısa süre içerisinde yardım alınabiliyor ve eklenti ile ilgili detaylar da blog sayfalarında yer alıyor.

WP-imletir eklentisi hakkında daha detaylı bilgi almak için resmi sitenin WP-imletir nedir? sayfasını ve satın alma için de WP-imletir Satın Al sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir başka eklenti inceleme yazısında buluşmak üzere, hoşçakalın.

“WP-imletir v3 – WordPress Otomatik İmleme Eklentisi” üzerine 3 yorum

  1. murat kayhanlı dedi ki:

    güzel bi eklentiye benziyor sınırsız siteye ekleme özelliği iyiymiş, imlemeler için çakma siyoculara para kaptırmaktan bıkmıştık

  2. rasim gel dedi ki:

    Ücretli olması kötü olmuş güzel bir eklenti.

  3. film izle dedi ki:

    hocam eklenti ücretlimi ücretli ise lisansı nerden ala bilirim ?

Bir Cevap Yazın