İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Webmaster
  3. Admatic ile Para Kazanmanın Yöntemi Nedir?

Admatic ile Para Kazanmanın Yöntemi Nedir?

Admatic

Artık evde oturarak para kazanmanın zamanı geldi. Çünkü Admatic sayesinde para kazanabilirsiniz. Bu firma Splash tarafından piyasaya atılarak kısa süre içerisinde kendi varlığını ve başarısını kanıtlamış oldu. Çünkü Admatic her zaman kaliteli siteler ile reklam kampanyalarına girerek başarıdan başarıya koşuyor. Diğer reklam şirketleri ile çakışmadan kullanmış olduğunuz sitenize Admatic reklam çeşitlerini ekleyebilirsiniz. Belirlenen fiyat ise sadece ve sadece site kullanıcılarının sayesinde yapılmaktadır. Kullanıcıların sitedeki reklamları açması size para kazandıracaktır.

Admatic ile Para Kazanmanın Yöntemi Nedir

Bin adet açılan reklamın yaklaşık olarak değeri 1.5-2 lira civarında görünmektedir. Bu firma ülkenize en çok kullanılan ve en fazla kazandıran firmadır. Ülkemize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunduğu için herkesin güvenini kazanmıştır. Admatic ödemeler konusunda da hiçbir zaman sizlere sıkıntı çıkarmamaktadır. Admatic’in en çok sevilen yanı da bu olsa gerek. Hakkınız olan neyse bunu sonuna kadar alırsınız. Ödemelerini genellikle NET30 yöntemi ile yapmaktadır. Yani NET30 demek Haziran ayında yapmış olduğunuz çalışmalarınızın ve yayınlamış olduğunuz reklamlarınızın Temmuz ayının sonlarına doğru hesabınıza otomatik ödeme yapılır. Ay sonunda mutlaka hakkınız olan parayı hesabınızda göreceksiniz.  Haziran ayının son gününe kadar yapmış olduğunuz reklamları sitenizde yayınlıyorsunuz bu reklamlardan elde etmiş olduğunuz kazancınızı da gün boyunca Admatic’e ait olan panellerden takip edebilirsiniz. Haziran ayında sitenizde yayınlamış olduğunuz reklamlarda toplam ne kadar kazandıysanız Temmuz ayındaki ilk haftalar kesinleşmiş net tutarınızı görebilirsiniz. Temmuz ayının sonunda ise sitenizdeki reklamlardan kazandığınız ve hak etmiş olduğunuz ücreti hesabınızda görebilirsiniz. Her zaman ayın 25-30’u arasında herhangi bir günde ödemeniz gerçekleştirilecektir.

Admatic kullanıcılarının en çok dikkatimizi çeken yorumu ise ücretlerinin belirtilmiş olan tarihlerde kesin olarak yatırılmış olmasıdır. Admatic de reklamlarınızdan elde ettiğiniz gelir banka hesabınıza yatırılmaktadır. Bakiyeniz 50 lira ve üzerinde ise ücret almaya hak kazanıyorsunuz. En alt limit 50 liradır. Bunu asla unutmayın. Diğer reklam şirketleri gibi hakkınızı vergilere alıp kesinti yapılmıyor. Admatic’in bir diğer güzel yanı ise reklam türlerinin çok fazla kaliteli olması ve reklam içeriklerinin rahatsız etmeyen bir türden olması görülmektedir. Admatic’in reklamlarının kullanmış olduğunuz sitenin erişim hızını çok az miktarda etkisi bulunmaktadır. Bu oran o kadar az ki erişim hızını aslında hiç etkilemediğini de söyleyebiliriz. Admatic reklamlarında bahis sitelerinin ve zayıflama fotoğrafları gibi uygunsuz fotoğrafların kişiyi rahatsız edici reklam türlerine sahip olmadığını söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap