Adsense’de En Çok Kazandıracak Kelimeler
Webmaster 141 kez görüntülendi. 1

Adsense’de En Çok Kazandıracak Kelimeler

Sitenizin daha çok ziyaretçi çekip, daha iyi reklam gelirleri elde edebilmesi adına, içeriklerinizde yer alan anahtar kelimeler ve yan kelimeler çok ciddi bir önem taşıyor. Birçok site sahibi ise bu kelimelerin ne olduğundan ya da bu kelimeleri nerede bulacaklarından haberdar değiller. İşte bu konuya açıklık getirebilmek adına sizlere en çok kazandıran kelimelerini ve bu kelimeleri nasıl bulabileceğinizi derledik.

Adsense’de En Çok Kazandıracak Kelimeler

Adsense Adsense’de En Çok Kazandıracak Kelimeler

En Çok Kazandıran Adsense Kelimelerini Öğrenme

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bu kelimelere ulaşabilmeniz adına şuan için ücretsiz bir seçenek bulunmuyor. Bu konuda hem en çok tercih edilen hem de en güvenilir sitelerden biri olan , sizlere en çok kazandıran kelimeler konusunda her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar sunuyor. Öncelikle yapmanız gereken; sitesine girerek, bu siteye üye olmak ve ardından ödeme işlemlerini tamamlamak. Site içerisinde yer alan Price kısmında çeşitli abonelik seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerin her biri de ayrı fiyatlara sahip olurken, aboneliklerin her biri belirli işlemler yapabiliyor. Bu nedenle tam sürümü almak, tüm raporlara ve kelimelere ulaşabilmeniz açısından çok büyük önem taşıyor.

Üye Olduktan Sonra En Çok Kazandıran Kelimeler Raporuna Ulaşma

Semrush hesabınıza giriş yapmanızın ardından, Domain Overview kısmına ilerleyin. Bu kısımda site için aramalar yapılmakta ve ziyaretçilerin bu siteye en çok hangi kelimeleri kullanarak geldikleri raporları yer almaktadır. Bu kısımda yer alan boşluğa site adını yazarak, TR Google butonunu da işaretledikten sonra arama tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından size en çok aranan ve Adsense tarafından size en çok kazandıracak olan kelimeler sunuluyor. Bu mantığa istinaden, rakiplerinizin sitelerini aratarak, en çok hangi kelimeler üzerinden rakiplerinize trafik sağlandığını öğrenebilir ve bu sayede çok daha kazançlı bir site elde edebilirsiniz.

Semrush En Çok Aranan Kelimeler Listesi Detayları

Semrush sitesi üzerinden en çok aranan kelimelerin yanı sıra, bu kelimelerin ne kadar çok arandığı, ne kadar kazandırdığı, hangi sitelere ne kadar trafik sağladığı ve daha birçok detaya ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte bir sitenin raporda bu kelimeler üzerinden ne kadar gelir elde ettiğinin raporda gösterilmesi, sizin de bu kelimeler üzerinde yoğunlaşmanız durumunda ne kadar kazanç elde edeceğinizi sizlere sunmaktadır. Ayrıca kelimenin rekabet zorluğu ve bunlara benzer birçok bilgi raporda yer almaktadır. Bu nedenle siteniz için, rakiplerinizi Semrush üzerinden analiz etmek sizlere çok büyük paralar kazandırabilecektir.

“Adsense’de En Çok Kazandıracak Kelimeler” üzerine 1 yorum

  1. Süleyman Yılmaz dedi ki:

    Bu bir site Tanıtım yazısı olmuş Bazı ipuçları vereyim Şimdi sitenizde webmaster destek makaleleri yazıyorsanız Domain ve Hosting şirketlerinin reklamları çıkar ortalama Tıklama başı maliyeti isim tescil için 71 kuruştur Adsense size bunun en fazla %55 ini verir Ama sitenizde Ev dekorasyonu fikirleri veriyorsanız ve Bankalardan Konut kredisi gibi reklam kelimelerine tıklanırsa bunların tıklama başı maliyeti 17 tl dr ve yine %55 i kadarını siz alırsınız Elektronik eşya Hırdavat ve el Aletleri de tıklama başına ücreti yüksek kelimelerdir

Bir Cevap Yazın