1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. En İyi Fırsat Siteleri

En İyi Fırsat Siteleri

featured

Hangimiz kampanya ve indirimleri büyük bir heyecanla takip etmiyor ve indirim zamanı geldiğinde tam bir alışveriş tutkununa dönüşmüyoruz ki?

Şehrimizde yer alan mağazalarda indirim levhasını gördüğümüz an, kredi kartlarımızla bazen ihtiyacımız olmayan ürünleri bile satın alıyor, gereksiz harcama yaptığımızı bazen çok geç fark ediyoruz.

Büyük online alışveriş mağazalarını da takip ediyor, siteleri sık sık ziyaret ederek, zaman zaman yoklamaktan ve nelerin indirime girdiğini kontrol etmekten de geri kalmıyoruz. Kendimden örnek vereyim, 11.11 için N11 de onlarca kupon biriktiriyorum :) O gün geldiğinde de, alışverişimi yapıp tutara göre en iyi indirimi sağlayan kuponu seçiyorum :)

En iyi fırsat siteleri başlıklı bu yazımızda tatil, güzellik, bakım, yeme-içme, kişisel gelişim vb. pek çok alanda indirimlerden yararlanmanıza olanak tanıyan siteler hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

En çok tıklanan en kaliteli fırsat siteleri

  • Yakala.co

Mobilya ve dekorasyon ürünlerinden kişisel bakım ve gıda ürünlerine, tatil fırsatlarından konser ve tiyatro biletlerine uzanan son derece geniş bir yelpazede hizmet veren adres; en iyi fırsat siteleri listemizin ilk sırasında bulunuyor. Tatil fırsatları, konser indirimleri denilince akla gelen ilk fırsat sitesi diyebiliriz :)

Her gün değişik ve yepyeni fırsatlarla sizleri buluşturan site; beğeni ile kullanabileceğiniz giyim, aksesuar ve elektronik ürünlerinde de ciddi anlamda indirimlere gidiyor.

Hemen https://www.yakala.co/ linkini sık kullanılanlar listenize ekleyerek, indirim fırsatlarını her gün düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

  • Grupanya

Fırsat siteleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Grupanya; etkinlik, tatil, yeme-içme, aktivite ve kurs gibi daha çok sosyal aktivitelere yönelik olan kampanya ve indirim fırsatları ile tam anlamıyla seyahat etmekten ve kültürel etkinliklere katılmaktan hoşlananlara hitap ediyor.

Ülkenin en güzel ve en gözde tatil beldelerinde kaliteli ve lüks otellerde uygun fiyatlara tatil yapabilmenize olanak tanıyan site, kaş, kirpik tasarım gibi güzellik uygulamalarında %40’a varan indirimleri ile kadınların en çok tercih ettiği fırsat siteleri arasında bulunuyor.

Grupanya fırsatlarına göz atmak adına https://www.grupanya.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • Grupfoni

Eğitim, kurs kampanyaları, konser ve tiyatro etkinlikleri, kahvaltı-brunch seçenekleri ile hem kadınlar hem de erkekler tarafından ilgi gören site, en iyi fırsat siteleri listemizin üçüncü sırasında bulunuyor.Son zamanlarda, daha çok tatil kampanyaları ve tatil indirimleri alanında yoğunlaşmış gibi görünüyor.

Cazip yurtiçi ve yurtdışı tur fiyatları ile gezginlere en az %40’a varan indirimleri değerlendirme şansı tanıyan siteye https://grupfoni.com/ linkini tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

 

 

 

  • Batangemi

Daha çok ürün satışına yönelik olarak hazırlanan site, dekorasyon, kişisel bakım, elektronik, anne&bebek vb. pek çok ürünü %50 indirimlerle satın alabilmenizin yolunu açıyor.

İndirim kovalamaktan hoşlanıyorsanız, mutfağınıza, evinize ve bebeğinize özel en kullanışlı ve kaliteli ürünleri bu adreste bulabilirsiniz. Geniş kategori seçenekleri ile, oldukça kullanışlı bir fırsat sitesi olduğunu söylemek mümkün.

Siteye ulaşmak için hemen https://www.batangemi.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Bunlara ilave olarak, Fırsat bu fırsat, Fırsat.me, ve tatilciler için Şehri Keyf siteleri de listemize girmeyi başaran fırsat siteleridir.

O halde, keyifli alışverişler :)

 

Yorum Yap

Yorum Yap