İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. En İyi Online Excel Şifre Kırma Siteleri

En İyi Online Excel Şifre Kırma Siteleri

featured

Excel şifre kırma araçlarının tasarlanması ve geliştirilmesi, on yıldan fazla bir süredir devam ediyor ve güçlü Excel şifre temizleme araçlarının ortaya çıktığını gördük. Bu yardımcı programların amacı Excel parolasını güvenli ve hızlı bir şekilde açmaktır. Aşağıda, Excel şifre kırma sitelerini inceleyeceğiz.

Passper for Excel

Bu, 4 güçlü saldırı moduna sahip inanılmaz derecede mükemmel bir Excel parola temizleme aracıdır ve parolanın gücünü dikkate almadan korumalı Excel dosyası parolasının kilidini açmanıza olanak tanır. Orijinal çalışma kitabına veya çalışma sayfasının verilerine müdahale etmeden parola kırma işlemini çalıştırır.

Excel Password Recovery Master

Excel dosyasından şifreyi kurtarmak veya kaldırmak istiyorsanız bu araç çok önemli olabilir. Program, Excel şifresinin hızlı bir şekilde kilidini açmasına yardımcı olan bulut tabanlı bir şifre çözme teknolojisine sahiptir. Excel Password Recovery Master, Microsoft Excel’in geniş sürümlerini destekler ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

eSoftTools Excel Şifre Kurtarma

Kısıtlamaları aşacak ve Excel şifresini kıracak Excel şifre temizleme aracını arıyorsanız, bu program çok önemlidir. Şifreyi kırarken, kayıp şifreyi ve karmaşıklığını hatırlayabileceğinize göre şifre saldırı modu türünü seçme özgürlüğü verir.

Excel Şifre Kırma

Straxx Excel Şifre Kaldırıcı

Bu araç, Excel parolasını hem çalışma sayfası hem de çalışma kitabı düzeyinde zahmetsizce kırar. Dikkate değer özelliği, parolayı kurtarmak yerine basitçe Excel belgesinin korumasını kaldırmak, özünde, Excel dosyası parola korumalı kilidini açmaktır.

iSunshare Excel Password Genius

iSunshare Excel Password Genius, ücretsiz deneme sürümünde veya ücretli sürümünde 3 karakter veya daha az parolayı kurtarabilen işlevsel ve esnek bir yazılımdır. Excel için PassFab ile karşılaştırıldığında, iSunshare’in parolaları kurtarma hızı inanılmazdır.

Bir Excel Belgesinden Bir Parolayı Kaldırmak Ne Kadar Sürer?

Bir Excel belgesinden bir parolayı kaldırmak için geçen süre, parolanın ne kadar uzun olduğuna ve sayıların, harflerin ve özel karakterlerin birleşiminin ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olarak değişir.

Ancak, çoğu Excel şifre kırıcının bir şifreyi anında kırdığını veya kaldırdığını ya da şifresini çözmenin ortalama 3 ila 5 dakika sürmektedir. Çoğu parola temizleme yazılımı, unutulmuş bir parolanın kodunu hızlı bir şekilde çözmek için birden fazla saldırı yöntemi kullanır.

Örneğin, eSoftTools, bir parolayı daha hızlı kırmanıza yardımcı olmak için Brute Force Attack, Know / Part Attach ve Dictionary Attack arasında seçim yapmanızı sağlar. Brute Force Attack, aramayı küçük harf, büyük harf, sayısal ve özel karakterlere ayırmanıza olanak tanır. Parolanın bir kısmını biliyorsanız, kullandığınız harfleri ve sayıları girebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap