En Ucuz Domain Satan Firmalar
Webmaster 241 kez görüntülendi. 0

En Ucuz Domain Satan Firmalar

İnternet sitesi açmak isteyen kişilerin ya da firmaların en başta ihtiyaç duyduğu gereksinim, domaindir. Bir sitenin kimliğini belli eden ve o sitenin Türkçe anlamı ile adı olan günümüzde birçok firma tarafından satılmaktadır. Ancak yeni bir site açacak kişiler pek fazla masraf yapmadan site açılışlarını vermeyi tercih etmektedirler. Bu yüzden de en ucuz satan firmalar arayışına girmekteler. Biz de listemizde ucuza sağlayan firmalardan söz ettik.

En Ucuz Domain Satan Firmalar Hangileridir?

Godadyden-Domain-Almak-300x164 En Ucuz Domain Satan FirmalarGodady Domain Satış Firması; Uzun yıllardan beri domain satışı konusunda bizlere hizmet sağlayan Godady firmasında 60 Milyon üzerinde domain kayıtlıdır. Bu yüzden de firma en ucuz domain sağlasa da en çok güvenilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. İlk defa Godady üzerinden domain alacaklar 4,99 TL gibi cüzi bir fiyat ödemektedirler. Hali hazırda var olan domainlerini yenilemek için Godady firmasını tercih edenler ise; 43,99 TL gibi bir fiyat ödemektedirler. Godady’den ucuza domain almak için .com uzantısını kullanmanız gerekiyor. Diğer uzantılarda indirim bulunmamaktadır.

1-and-1den-Domain-Almak En Ucuz Domain Satan Firmalar Domain Satış Firması; Godady firmasından sonra en çok tercih edilen satış firmaları arasında yer almaktadır. Hem .org domainde, hem de .net uzantılı domainlerde indirim şansı sunan firmada Dolar kuru üzerinden satış sağlanmaktadır. Org domain uzantısına ait bir site açmak istediğinizde 1 and 1 firmasına 2,99 Dolar ödeyebilirsiniz. Net uzantılı domain açmak istediğinizde ise; 8,99 Dolar gibi bir fiyat sizleri karşılamaktadır.

 

NameCheapten-Domain-Almak-300x158 En Ucuz Domain Satan Firmalar Domain Satış Firması; Henüz adını Godady domain satış firması kadar fazla oranda duyurmayı başaramasa bile yine de tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Firmadan 8,88 Dolar’a Com domain alabilirken 6,88 Dolar vererek Org domaine sahip olabilirsiniz.

 

BigRocktan-Domain-Almak-300x300 En Ucuz Domain Satan Firmalar Domain Satış Firması; Dünyanın en çok tercih edilen ve domain satışı konusunda genellikle uzun süreli alımlarda indirim sunan BigRock kısa vadeli alım yapmak isteyen Co uzantısı üzerinden indirim sağlamaktadır. Eğer BigRock firmasından Co uzantısı ile 5,59 Dolar’dan alım yapabilirsiniz. Böylece indirimli seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

 

 

UYARI: Listemiz dışında kalan birçok domain firması üzerinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bilgilerinizi çalan ve aynı zamanda da kısa sürede kendisini kapatacak olan domain firmalarına asla itibar etmeyiniz. En ucuz domain satan firmalar böylece listemizden tercih edilmesi daha uygun olmaktadır. Liste dışındaki firmaları iyice araştırmadan asla itibar etmeyiniz.

Bir Cevap Yazın