1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. En Yeni Emlak Temaları

En Yeni Emlak Temaları

En Yeni Emlak Temaları

Emlak sektörü, ülkemizdeki en hareketli sektörlerden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle sanal ortam üzerinden birçok emlak sitesini görebilmek mümkündür. Emlak siteleri genel anlamda amatör tasarımlardan oluşmakta ve internet kullanıcılarının oldukça şikayetçi olduğu sitelerdir. Bunun en büyük nedeni ise emlak sitelerinde kullanılan eski ve yanlış temalardır. İşte sizler için derlediğimiz en yeni emlak temaları.

En Yeni Emlak Temaları

Yeni Emlak Temaları

Oikia Emlak Teması

Wordpress’te en çok tercih edilen emlak temalarından biri olan Oikia, tasarım konusunda birçok temayı geride bırakarak, en şık emlak temalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kolay tasarım özelliği ile sürükle bırak tasarım şekliyle, ziyaretçilerinize son derece profesyonel bir ana sayfa hazırlamanız mümkün. Ayrıca haritada ilan gösterme konusunda da oldukça ideal bir tema olan Oikia, renk seçenekleri bakımından da en zengin temalardan biri olarak öne çıkıyor.

Houzez Emlak Teması

Emlak siteniz varsa ve çokta şatafata gerek duymuyorsanız, son derece sade ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip olan Houzez teması, bol fonksiyonlu ve işlevli bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu temanın en önemli özelliklerinden biri, tam olarak mobil uyumlu olması ve SEO’ya odaklı geliştirilmiş olması olarak karşımıza çıkıyor. Temanın emlak teması olmasının yanı sıra, temanın paneli de tam anlamıyla emlak için tasarlanmış ve bu konuda her türlü işletmenin, kolayca sitesini düzenleyebilmesi imkanı sağlanmış. Ayrıca haritayı kullanarak ilanları konuma göre listelemesi de, bu temanın en önemli özellikleri arasında bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor.

Zoner Emlak Teması

Emlak ilanlarınızı daha yaygın, daha serbest ve daha belirgin bir şekilde yayınlamak istiyorsanız, bu konuda sizlere her türlü imkanı sağlayan Zoner emlak teması, ziyaretçilerinize tek sayfa içerisinde tüm detayları verecek şekilde tasarlanmış ve bu sayede herkesin rahatlıkla ziyaret edebileceği bir siteye sahip olmanıza olanak tanımıştır. Bu temanın en önemli özelliği ise son derece detaylı olan bir ilan arama sistemine sahip olmasıdır. Bu özellik, ziyaretçilerinizin site içerisinde gezinme kalitesini arttıracak en önemli detaylardan biridir.

Realty Emlak Teması

Emlak temaları arasında en farklı temalardan biri olan Realty, kullanıcıların internet üzerinden gayrimenkul niteliği taşıyan ilanlar vermesine yönelik olarak tasarlanmış bir temadır. Diğer birçok temaya göre oldukça kapsamlı özelliklere sahip olan Realty, her türlü üyelik fonksiyonunu içerisinde bulundururken, aynı zamanda sitede ilanları sadece sizin vermenize de olanak tanıyabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap