İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. En İyi 6 WordPress Haber Teması

En İyi 6 WordPress Haber Teması

featured

WordPress altyapısını kullanarak haber sitesi açabilir veya magazin yayımcılığı yapabilirsiniz. Hatta bunu diğer birçok site altyapısına göre daha kolay yaparsınız. Yazımızda sizlere WordPress site açarken kullanabileceğiniz en iyi haber temaları hakkında bilgi vereceğiz.

  • Newspaper Wordpress Haber Teması

Themeforest.net gibi dünyanın en büyük WordPress tema barındırıcı olan sitede en fazla satılan haber temalarından birisi Newspaper temasıdır. Bu tema sizlere haber sitenizi en üste tırmandırma konusunda yardımcı olacak bir temadır. Temanı admin panelinin kullanımı kolaydır. Kodlama bilmenize gerek kalmadan sürükle bırak yöntemiyle kullanabilirsiniz. SEO uyumu tamdır.

  • Sahifa Wordpress Haber Teması

Eğer hız sizin için çok önemli bir faktörse Sahifa teması tam olarak size göre olan bir temadır. Oldukça yüksek hız değerlerine sahip lan tema sadece teknoloji sitesi açacak kişiler için değil aynı zamanda teknoloji sitesi açacak kişiler için de uygundur. Temada 74 Dolar değerinde eklentiler hediye olarak gelir ve 35 tane Widget yer almaktadır. Aynı zamanda kategori özelleştirme özelliği de vardır.

  • Newsmag Wordpress Haber Teması

Hız konusuna önem veren kişilerin tercih edebilecekleri bir diğer tema da Newsmag temasıdır. Video sitesi, haber sitesi, magazin sitesi, kişisel blog,spor sitesi ve teknoloji sitesi oluşturmak isteyen kişiler temayı kullanabilir. Kısacası tema ne tür olursa olsun bir web sitesi kurmak için site yetecektir. Temanın 60’tan fazla kombinasyonu vardır ve 22 tane farklı Widget desteği yer almaktadır.

  • 15Zine Wordpress Haber Teması

15Zine temasının her ne kadar Google skoru 85’in altında olsa da temayı sadece birkaç eklenti ile çok iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Modern, temiz ve dinamik bir yapıya sahiptir. Özellikle dergi yayımcılığı yapmak istiyorsanız temanın sizin için uygun olacağını söyleyebiliriz. Temada Ajax destekli olarak şık menüler oluşturabilirsiniz. Kodlama bilginiz olmasına gerek kalmada kolay bir şekilde sayfa oluşturabilirsiniz.

  • SmartMag Wordpress Haber Teması

SmartMag teması sitenizi ziyaret eden kişilerin gereksiz ayrıntılar yerine sadece sitenize odaklanmasına yardım eder. Temada 9 farklı şekilde ana sayfa oluşturabilirsiniz. Kolay ve kullanışlı fonksiyonlar yer almaktadır. Hız konusunda da kesinlikle sorun yaşamazsınız. Temiz, dinamik ve modern bir ara yüzü vardır. Aynı zamanda özem mobil menü tanımlayabilirsiniz.

  • Rehub Wordpress Haber Teması

Kullanıcı puanlarına baktığımız zaman Rehub temasının güzel ve modern bir tema olduğunu görebiliyoruz. Temanın hıza önem veren kişiler için ideal bir tercih olacağını da söyleyebiliriz. Temayı alışveriş sitelerinizde de kullanabilirsiniz. Temada 3 farklı alışverişi scripti sizin kullanımınıza açıktır. Aynı zamanda ortaklık ve kupon sistemi oluşturabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap