İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. Hızlı Wordpress Tema Önerileri

Hızlı Wordpress Tema Önerileri

En Hızlı Wordpress Temaları Nelerdir

Günümüzde artık hemen hemen her web sitesinin Wordpress altyapısından faydalandığını görebilmek mümkündür. Dünya yaygın ve gelişmiş bir içerik yönetim sistemi olan Wordpress, web site kurulumundan tutunda, daha birçok konuya dair hız kazandırmaktadır. Peki Wordpress’te mevcut olan temalar arasından, en hızlıları ve en iyileri hangileridir? Gelin bu soruların cevaplarını içeriklerimizde birlikte bulalım.

En Hızlı Wordpress Temaları

En Hızlı Wordpress Temaları

InterActive Hızlı Haber Teması

Arık web sitelerinin hangi kategori de hizmet ettikleri bir kenara dursun, en önemli dertleri hız olarak bilinmektedir. Wordpress temaları arasında ise hız çok büyük önem taşımakta ve Wordpress kullanıcıları bu konuda sürekli olarak arayış içerisindedir. Hız denildiği zaman akla ilk gelen temalardan biri, InterActive hızlı haber teması olarak bilinmektedir. 4 farklı şekilde anasayfa tasarımı sunmakta olan InterActive haber teması, bu tasarımlar arasında sınırsız renk seçeneği ile mükemmel bir imkan saplamaktadır. Adsense entegrasyonu bulunmakta olan bu tema, Adsense gelirlerinizi en üst seviyeye çıkaracak türden bir özelliğe sahiptir. Bir haber sitesinde bulunması gereken her türlü içeriğe sahip olan InterActive, hız konusunda da tam olarak isteklerinize hitap etmektedir.

SteadyIncome Hızlı Blog Teması

Bir blog temasının, belirli özellikleri olur ve alışılmış tasarımlar sürekli olarak blog temalarında Wordpress kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Ancak tüm bu kalıpları yıkan bir tema olarak karşımıza çıkan SteadyIncome, hız, tasarım ve içerik zenginliği konusunda muazzam bir düzene sahiptir. SteadyIncome teması, tasarımı nedeniyle kendinize has bir takipçi kitlesi elde etmenize yardımcı olmaktadır. İçerikleri ve blogunuzun ismini fazlasıyla öne çıkaran bu tema, organik arama sonuçlarında da rakiplerinize göre bir adım önde olmanıza olanak tanımaktadır.

Socially Viral Hızlı Sosyal Medya Teması

Hız ve kalite kokan bir tema olan Socially Viral, sosyal paylaşım ve kitleler arası etkileşim konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Adından da anlaşılacağı üzere, söz konusu temanın kodlanma amacı, sosyal etkileşimin en üst seviyede olmasıdır. SEO uyumlu bir tema olması, Socially Viral temasının çok daha ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Öte yandan temanın sosyal medya platformlarında, oldukça kısa bir süre içerisinde paylaşım yapılmasına yardımcı olması, bu konuda en önemli avantajlarından biri olarak bilinmektedir. Tamamıyla mobil uyumlu olan bu tema, her türlü ziyaretçiye hitap etmenize ve büyük bir takipçi kitlenizin olmasına yardımcı olmaktadır. Google sıralamalarında öne çıkmak ve iyi reklam gelirleri elde etmek istiyorsanız, söz konusu temanın tam anlamıyla size hitap ettiğini belirtmek isteriz.

Yorum Yap

Yorum Yap