İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Initiative Q Coin Nedir?

Initiative Q Coin Nedir?

featured

Kripto para dünyasında her geçen gün farklı yenilikler gündeme gelirken mevcut kripto paraların başarılı grafiği yeni girişimlere de zemin hazırlıyor. Bu anlamda son günlerde en çok konuşulanlar arasında yer alan Initiative Q coin de aslında yeni bir kripto para birimi olarak değerlendirilebilecek olan bir unsurdur. Peki, Q coin tam olarak nedir?

Günümüzün ödeme sistemlerini çağ dışı kabul eden ve gereksiz masraflardan kaynaklı olarak ekstra yük olarak bildiren Inititative Q tüm bu problemleri ortadan kaldıracak çözümler sunmayı amaçlıyor. Yenilikçi ve geleceğe yönelik ödeme yöntemlerinden bir tanesini oluşturma ideali taşıyan bu girişimin temelinde değişim oranlarının ortadan kaldırılması ve daha sağlıklı bir para transfer sürecinin gerçekleştirilmesi yatıyor. Modernize edilmiş ödeme yöntemleri Q coin kavramını açıklama noktasında oldukça etkili oluyor.

Initiative Q Coin Neyi Hedefliyor?

Tarihsel olarak yeni ödeme sistemleri konusundaki yenilik karşıtlığının mevcut sistemlere bağlılığı doğurduğunu ifade eden proje geliştiricilerine göre yeni bir sistem ile yıllık 20 Trilyon USD değerinde para aksşyonunun daha güvenli ve daha az masraflı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlamayı hedefliyor. Satıcı ve alıcılar için ortak hareketin bu projeyi hayata geçirmeden önemli rol oynayacağı görüşü vurgulanıyor.

Küresel bir ödeme sistemi kurma anlayışı ile yola çıkan ve bu kapsamda bütün para aksiyonlarını hedefleyen Q coin; 2 Trilyon Coin arzı gerçekleştirmeyi planlıyor.

Erken Gelen Kazanıyor

Sistemin destekçi toplamak adına daha hızlı daha iyi anlayışı ile hareket ettiği görülüyor. Bu kapsamda Q coin için imdi harekete geçenlere belirli bir rezerv ayrılacağından söz ediliyor. Milyonlarca insanın sistemi güçlendirmesi sayesinde küresel bir ödeme yönteminin inşa edilebileceğine inanılması daha fazla insanı cezbedecek çalışmalara da zemin hazırlıyor.

Düşünce ve sunuş açısında oldukça başarılı bir proje olan Initiative coin gelecekte başarıl olur mu olmaz mı sorusu çok zor bir soru. Ancak projenin arkasında ciddi ekonomistlerin bulunması çok da yabana atılmaması gereken bir seçenek olduğunu ortaya çıkarıyor. Siz de Q coin’e katılarak belki de geleceğin milyonerlerinden biri olabilirsiniz.

Bu sisteme referanssız katılamıyorsunuz ama merak etmeyin, benim referansım ile katılabilirsiniz :)

Aşağıdaki link çalışmaz ise yorum bırakırsanız güncelleyeceğim :

https://initiativeq.com/invite/_8Z0_oHPy

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Üye oldum. user status pending diyor. Siz mi onay vereceksiniz.

  2. Merhaba Aykut bey kayıt oldum onay bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir