İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Online Görsel Tasarımı İçin En İyi Siteler

Online Görsel Tasarımı İçin En İyi Siteler

featured

Tasarım yapmak, hayatın birçok döneminde karşımıza gelen en zor şeylerden biri. Tasarım yapmayı zorlaştıran nedenlerin başında ise genellikle program bilgisi bilmemek yer alıyor. Karmaşık ve zor olan tasarım programlarını öğrenmek içinde genellikle insanların vakti olmuyor.  Bu nedenle de insanlar tasarım yapmak yerine internetten hazır buldukları görselleri değiştirme yoluna gidiyor.

 

Bu noktada ise devreye herhangi bir tasarım bilgisi gerektirmeyen web tabanlı programlar geliyor. Birbirinden farklı web tabanlı programlar ile siz de ihtiyacınıza yönelik en kaliteli tasarımı yapabilirsiniz. İşte kullanabileceğiniz en iyi web tabanlı tasarım programları;

Canva

Web tabanlı tasarım programları arasında en fazla bilinen sitelerin başında Canva geliyor. Birbirinden farklı alanlarda sunduğu onlarca ücretsiz şablon ile de işinizi kolaylaştırmayı hedefliyor. Ayrıca sürükle – bırak mantığı ile çalışan canva ile kişisel bilgisayarınızda yer alan görselleri de rahatlıkla yükleyerek kullanmanıza imkan veriyor.

 

Ek olarak Canva, aynı çalışma dosyası içerisinde birçok insanın bir arada çalışma fırsatını sağlamasıyla ekipçe yapılan işlere büyük bir avantaj katıyor.

Easel-Ly

Sıkıcı sunumları ya da word dökümanları daha eğlenceli ve dikkat çekici bir şekilde sunmasına fırsat sağlayan easel.ly dünya çapında yaklaşık 4 milyon insanın tercihi konumunda. Birbirinden farklı şablonları ile infografikler yapma imkanı sağlayan easel.ly ile dosyalarınızı kolayca infografik formatına dönüştürebilirsiniz.

 

Ek olarak sunduğu hazır şablonlar sayesinde de ister masaüstü isterse de mobilden giriş yaparak rahatlıkla istediğiniz yerden tasarım yapabilirsiniz.

Be-Funky

Canva’ya benzer özellikeri sitelerden birisi olan be-funky sıklıkla tercih edilen uygulamalardan. Basit arayüzü sayesinde oldukça kullanışlı bir yapı sunan be-funky ile facebook postlarından, mağaza indirim görsellerine kadar birçok farklı tasarım şablonu da bulabilirsiniz.

 

Özellikle e-ticaret sektöründe faaliyet gösterenler için be-funky en bilinen online tasarım araçlarından birisi konumunda.

Yorum Yap

Yorum Yap