1. Ana Sayfa
  2. Ev Elektroniği
  3. Temizliği Kolaylaştıran Teknolojik Ürünler

Temizliği Kolaylaştıran Teknolojik Ürünler

featured

Temizlik yapmanın birçok kişi için işkence olduğunu düşünebiliriz. Fakat teknolojinin gelişmesiyle beraber bu işkencede yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı.

Özellikle çalışan kadınlar için ev temizliği tam bir işkencedir. Gelişen teknoloji buna da el atıyor ve sizin bu işkenceden kurtulmanızı sağlıyor. Yazımızda sizlere temizliği kolaylaştıran teknolojik ürünler hakkında bilgi vereceğiz.

iRobot Roomba Elektrikli Süpürge

Eviniz siz evde olsanız da olmasanız da süpürülmesini ister misiniz? Roomba size bu hizmeti sunuyor. Roomba, saçları ve evcil hayvan tüylerini toplama özelliğine de sahiptir. Laminant, ahşap, halı ve parke zeminlerde tercih edebilirsiniz. Roomba üreten farklı markalar vardır. Fakat en iyi markanın iRobot olduğunu söyleyebiliriz.

Robomop

Robomop, bir çerçevenin etrafında kendi kendine hareket eden bir topa sahiptir. Topun alt kısmında yer alan elektrostatik toz tamponu, sizin yerinize evinizdeki tozları toplar. Çok basit şarj edilebilen bir bataryaya sahip olan Robomop, bir engelle karşılaştığı zaman yönünü değiştiriyor ve toz almaya devam ediyor. Ufak olduğu için mobilya altlarına da kolaylıkla girebiliyor.

Clianwave Sanitizing Wand

Clianwave Sanitizing Wand özellikle alerjisi olan kişiler için bir sihirli değnek görevi görmektedir. Çünkü evinizde alerjen yapıya sahip olan mikropları, kökü kötüye sahip olan bakterileri yüzde 99.9 oranında öldürebiliyor. Clianwave Sanitizing Wand çok uzun zamandır hastanelerde yer alan donanımların temizlenmesinde kullanılan UV-C ışık teknolojisi kullanılmaktadır.

Windoro Windows Temizleme Robotu

Ev temizliği sırasında en zor temizlenen bölümlerden birisi; pencere temizlemedir. Fakat günümüzde robotlara pencerenizi de temizletebilirsiniz. Windoro Windows Temizleme Robotu tek bir şarj kullanarak 2 saate kadar cam temizliği yapabiliyor. Pencerenizin temizlenmesi için mikrofiber pedler kullanılmaktadır.

Mocoro Temizleme Robotu

Mocoro, renkli bir kılıfa sahiptir ve top şeklindedir. Aslında bir süpürge olduğunu söyleyebiliriz. Mocoro’yu kullanırken tek yapmanız gereken; Mocoro’nun kılıfını değiştirmektir. Vinil ve ahşap zeminlerin her zaman temiz kalmasını sağlamaktadır.

Winix Freshome Model P300 Hava Temizleyicisi

Havanın her geçen gün daha fazla kirlenmesiyle beraber hava temizleyicisi kullanmak gün geçtikçe daha popüler bir hale gelmektedir. Eviniz ne kadar temizlenirse temizlensin soluduğunuz hava her zaman çok önemlidir. Winix Freshome Model P300 hava temizleyici ise havadaki sigara kokusu gibi pis kokuları ve diğer alerjen yapıları yüzde 99.9 oranında temizlemektedir.

Sonic Scrubber

Sonic Scrubber, dakikada 10 bin devir sayısına sahiptir. Çıkarmakta zorlandığınız yağ veya kireç lekelerini Sonic Scrubber sayesinde kısa sürede çıkarabilirsiniz. Hatta bunun için temizlik ürünleri kullanmanıza da gerek yok.

Yorum Yap

Yorum Yap