İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. Trendwp Wordpress Haber Teması

Trendwp Wordpress Haber Teması

featured

Tema : TrendHaber 2 Wordpress Haber Teması

Kategori : Haber Teması

Yapımcı : Trendwp

 

 

trendwp haber teması

 

 

 

 

 

 

 

Haber teması açmak isteyenler için Trendwp ekibi tarafından hazırlanan Wordpress haber teması oldukça doğru bir tercih olacak. Hem görünüm açısından hem de SEO açısından oldukça kullanışlı bir tema olan Trendhaber2 temasını yeni haber sitelerinizde veya varolan haber sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Trendhaber2 temasını canlı canlı görmek istiyor iseniz buraya tıklayarak demosunu inceleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir tema olan trendhaber2 temasının hemen admin panelini inceleyerek sizlere tanıtmaya başlayalım.

trendwp haber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trendhaber2 temasının admin panelinden yapabileceğiniz değişiklikler ise;

 

wp haber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel ayarlar kısmından sitenizde kullanacağınız logoyu seçebilir, manşet süresini ve manşetinizin çalışma şeklini ayarlayabilirsiniz.

wordpress haber teması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategori ayarları kısmından ana sayfada gösterilecek olan kategorilerin belirlenmesini yapabilirsiniz. Ana sayfa kutucuklarına buradan kategori atayarak hangi kategorilerin görüneceğini seçebilirsiniz.

wordpress ücretsiz haber teması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa Footer Tab Kategorileri kısmından temanın en alt kısmında bulunan bölüme istediğiniz kategorinin linkini atayabilmektesiniz. Hem SEO açısından hem de site içi bağlantıların gelişmiş olması açısından oldukça güzel düşünülmüş bir fikir.

Seo olarak oldukça güçlü bir alt yapıya sahip olan trendhaber2 teması aynı zamanda görsel açıdanda oldukça kuvvetli. Haber sitelerinin en büyük ihtiyaçlarından olan manşet alanını site içerisinde 2 kez kullanan Trendwp ekibi aynı zamanda üst tarafta ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgileri de ( hava durumu, piyasa durumu ve site içi arama ) oldukça şık bir şekilde yerleştirmiş.

trendwp haber ayarları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal ağlar kısmından Facebook, Twitter, Google+ ve Youtube başta olmak üzere pek çok sosyal ağ profilinizi düzenleyebilirsiniz.

wphaber ayarları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam ayarları bölümünden sitenizde görünecek olan reklamların ayarlarını yapmaktasınız. Bu kısımdan sitenizde yer alan tüm reklamları kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Nereden indirebiliriz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir