Temalar 1.084 kez görüntülendi. 0

WordPress için en iyi Türkçe haber temaları

Artık haber sitelerini ziyaret ederek vakit geçirmektense kendi haber sitenizi kurmaya karar verdiyseniz, yapacağınız ilk iş hazır haber sitesi yazılımlarına bakmak olacaktır. Ancak bu yazılımlar genelde ya çok pahalıdır, ya da aylık olarak sizden ücret talep ederler. Hal böyle olunca açık kaynak ve ücretsiz olan ’e rotayı kırmanız işten bile değildir.

Şuanda ThemeForest gibi mecralar üzerinden satın alabileceğiniz onlarca farklı haber teması mevcut. Ancak ne yazık ki bu temaların çoğu Türkçe değil ve Türk internet kullanıcısına hitap edecek tarzda tasarımlara sahip değil. Bu yüzden sizin için derlediğimiz en iyi Türkçe WordPress haber temalarına göz atmak isteyebilirsiniz. Her biri Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bu tasarımlar, Google News’e kayıt olma sürecinizi de kolaylaştırabilir.

theWP – Haber Teması V3

Görüp görebileceğiniz en kaliteli Türkçe haber sitesi temalarından birisi, theWP ekibi tarafından geliştirildi. Bildirim sistemi, köşe yazarları, fotoğraf ve videoları galerisi gibi bir haber sitesinde olması gereken tüm detaylar düşünülmüş.

Fiyatı: 200 TL
Demo: Tıklayınız

Engin Haber Teması v2.3

EnginTema tarafından hazırlanan bu tasarım, tamamen responsive bir arayüze sahip. Gelişmiş manşet alanı, kategori bazlı haber listeleme ve kolayca özelleştirilebilir arayüzüyle seçenekleriniz arasında yer almalı.

Fiyatı: 340 TL (Kurulum isterseniz +50 TL)
Demo: Tıklayınız

HaberMatik V3.1

Biraz uçuk sayılabilecek fiyata sahip olsa da tam profesyonel bir tasarım istiyorsanız, HaberMatik’in bu tasarımını değerlendirmeye tabi tutmalısınız.

Fiyatı: 590 TL
Demo: Tıklayınız

Bir Cevap Yazın