İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. TrendWP Kurumsal Wordpress Temaları

TrendWP Kurumsal Wordpress Temaları

featured

Gelişmiş CMS yazılımı olan Wordpress dünyada milyonlarca sitede kullanılmaya devam ediyor. Yazılım özellikleri ve geliştirilebilir açık kaynak kodlu olması ile binlerce hatta milyonlarca webmasterın kullanmak için tercih ettikleri Wordpress ile her türlü site yapabilmek mümkün. Bugün ki yazımızda sizler için TrendWP ekibinin hazırlamış olduğu birbirinden güzel kurumsal wordpress temalarını tanıtmak istiyoruz. Son dönemlerde üretmiş oldukları temalar ile Wordpress alanında lider konumda yer alan TrendWP firmasının farklı konseptlerde hazırlamış olduğu 6 adet kurumsal wordpress teması bulunmakta.

TrendKurumsal serisi altında 6 adet temayı piyasaya süren TrendWP ekibinin temaları kullanışlı olmasının yanı sıra üstün kontrollü admin paneli ile de dikkat çekiyor. Kurumsal firmalar için vazgeçilmez temaları bulunduran TrendWP ekibinin temalarında uyguladıkları admin paneli aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

 
wordpress kurumsal tema
 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanışlı temaları ile göz dolduran TrendWP ekibinin üretmiş olduğu tüm temalar SEO uyumlu olarak üretilir iken tüm özellikler ve içerisinde yer alan bilgiler admin panel üzerinden tek tık ile düzenlenebilmekte. TrendWP kurumsal temalarından bir kaç demo görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

trend kurumsal
 

 

 

 

 

 

 
Şık tasarımları ile dikkat çeken trendkurumsal temaları hemen hemen tüm sektörde bulunan firmalar için uygundur. İşlevselliğe büyük önem verilen temaların aynı zamanda SEO uyumlu bir şekilde kodlanarak Wordpress’e giydirilmesi de bu temaları güçlü kılıyor. Wordpress Tema piyasasında en iyi ve en güzel temaları üreten TrendWP ekibine bizlerde bu temaları sunduğu için teşekkür ediyoruz. Eğer bir firma sitesi kurmak istiyor ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmasını istemekte iseniz bu temalara göz gezdirebilirsiniz.

İyi bloglamalar (=

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Güzelmiş valla adamlarınelına saglık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir