1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. Ücretsiz Bilgisayar Arka plan Siteleri

Ücretsiz Bilgisayar Arka plan Siteleri

featured

Son dönemlerde her ne kadar internete girmek amacıyla mobil cihazlarımızı ve akıllı telefonlarımızı daha yoğun bir şekilde kullansak da özellikle sevgilimizle birlikte keyifli bir film izlemek istediğimizde masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarımızı kullanmaya devam ediyoruz.

Günümüzün büyük bir bölümünü ofis ortamında geçirdiğimizi de hesaba katacak olursak, bazen bizi motive eden ve keyfimizi yerine getiren şeylere ihtiyaç duyabiliyoruz.

Motivasyonumuz ve enerjimiz üzerinde görselliğin ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlatarak, bu yazımızda her baktığınızda size ilham veren, yaratıcılığınızı perçinleyen ve size yalnız olmadığınızı hissettiren bilgisayar arka plan fotoğraflarını nasıl bulabileceğinize kısaca değinmek istiyoruz.

İşte, ücretsiz bilgisayar arka plan siteleri listemiz:

  • Pixabay

Ülkemizde en çok tıklanan, ücretsiz arka plan siteleri arasında yer alan bu site, aşk, doğa, ölüm, ayrılık vb. pek çok farklı konuya dair arka kapak fotoğraflarını tek bir tıkla kolaylıkla indirebilmenize olanak tanıyor.

Özellikle photoshop kullanmayı biliyorsanız, birbirinden zengin içeriklerle süsleyebileceğiniz arka kapak fotoğraflarına ulaşmak adına hemen bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

En popüler ve en çok tıklanan arka kapak fotoğraflarını https://pixabay.com/tr linkini tıklayarak, görüntüleyebilirsiniz.

  • Deviant Art

Çizgi film karakterlerinden tutun da anime karakterlerin yer aldığı, ilginç tasarımları ile son derece dikkat çeken arka kapak fotoğraflarını ziyaretçileriyle buluşturan site, grafik ve fotoğraf tasarımıyla ilgilenen pek çok sanatçının kendi eserlerini paylaştığı bir adres olma özelliği taşıyor.

Sıradan yani monoton arka kapakları kullanmaktan sıkıldıysanız, değişik ve yeni bir şeyler arayışındaysanız, ücretsiz wallpaper indirmek adına https://www.deviantart.com/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

  • WLPPR

Mobil cihazlarla da tamamen uyumlu olan yani akıllı telefonlara da indirilebilen wallpaperlere ev sahipliği yapan WLPPR, gezegene ait fotoğrafları ile gerçek tabiat fotoğraflarına ilgi duyanlara hitap ediyor.

Dünyanın yanı sıra Mars gibi diğer gezegenlerin de gerçek fotoğraflarının yer aldığı sitedeki çoğu fotoğraflar, dronelar aracılığıyla çekiliyor.

Yepyeni bir proje olan bu uygulamaya destek vermek adına http://wlppr.co/ linkini tıklayabilir, buradan siteye ve uygulamaya maddi yardımda bulunabilirsiniz.

  • Wallhaven

İnternetteki en iyi duvar kağıtları sloganı ile uzun bir süredir aktif bir şekilde hizmet veren site, ücretsiz olarak arka kapak indirebileceğiniz bir diğer site olarak listemizin dördüncü sırasında yer alıyor.

Siteye ulaşmak adına https://alpha.wallhaven.cc linkini hemen şimdi tıklayabilirsiniz.

  • Interfacelift

Doğa ve huzur temalı fotoğraf tutkunları için birebir olan bu adres; şahane gündoğum ve günbatım manzaraları ile adeta içimizi ısıtıyor.

Siteye https://interfacelift.com linkini tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap