Wordpress Canlı Destek Eklentileri
Eklentiler 162 kez görüntülendi. 0

WordPress Canlı Destek Eklentileri

Günümüzde birçok sitenin, vermiş olduğu hizmet kalitesini artırabilmek bünyesinde mutlaka canlı destek ekibi sağladığı görülmektedir. Canlı destek eklentileri ise bu konuda siteler için çok büyük önem taşımaktadır. Bir sitede bulunan canlı destek ekibi, sitenin ziyaretçilerinin memnuniyetini katlarca arttırmaktadır. Haliyle bu durum her açıdan site sahibine destek sağlamaktadır.

Wordress Live Chat

En çok satan canlı destek eklentilerinden biri olan WordPress Live Chat, sahip olduğu özellikleri ile adeta göz kamaştırıyor. Bu eklentinin en önemli özelliklerinden biri, bir kere satın alınması durumunda, istenilen her sitede rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır. Yani satın aldıktan sonra kaç siteniz varsa, hepsine rahatlıkla kurabilir ve ayrı bir almaya gerek duymazsınız. Eklenti, çok hafif bir kod dizininden oluştuğu için site içerisinde herhangi bir probleme yol açmıyor. En önemlisi de SEO konusunda sitenizin etkilenmesi söz konusu dahi olmuyor. Bunun yanı sıra birçok şekilde özelleştirme imkanı sunan bu eklenti, sitenizle görsel açıdan bir uyum sağlayabilmeniz konusunda da sizlere yardımcı oluyor.

nChat

Bazı sitelerde, ziyaretçiler bir konu hakkında destek alabilmek adına mutlak suretle canlı desteğe ihtiyaç duyuyor ancak, canlı desteğe nereden ulaşacağını tam olarak bilmiyor. İşte tam da bu noktada, nChat eklentisi, ziyaretçilerinizin bu derdini ortadan kaldırıyor. Söz konusu eklentinin en önemli özelliklerinden biri, sitenize katılan herhangi bir ziyaretçiye direkt olarak bir sohbet penceresi açmasıdır. Açılan bu sohbet penceresinden kullanıcı istediği zaman istediği desteği çok kısa bir süre içerisinde alabiliyor. Bu sayede kullanıcının dakikalarca canlı destek arama sorunu ortadan kalkmış oluyor. Hafif yapısı, özenli ve düzenli tasarımıyla, sitenizde herhangi bir yapısal veya görsel soruna yol açmayacak olan bu eklenti, WordPress kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebilecekleri eklentiler arasında yer alıyor.

Simple Simon

Simple Simon WordPress canlı destek eklentisinin en önemli özelliklerinin başında, söz konusu canlı destek penceresini sitenizin istediğiniz bir noktasına konumlandırabiliyor olmanızdır. Siteniz bu sayede görsellik açısından herhangi bir sorun yaşamazken, kullanıcılarınızın site içerisinde daha rahat bir gezinti yapabilmelerine olanak tanıyorsunuz. Kurulumu ve kurulum ayarları son derece kolay olan bu eklenti, kısa süre içerisinde sitenizde bir canlı destek eklentisi olmasına olanak tanımaktadır. Site içerisinde yapısal ve görsellik olarak, yavaşlama, kötü tasarım, ahenk bozma ve benzeri durumlara yol açmazken, WordPress kullanıcılarının aramış olduğu özellikleri rahatlıkla karşılayabilecek olan bir eklenti diyebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın