İnternet 24 kez görüntülendi. 0

Yurtdışından Alışveriş Yapmak için En İyi Siteler

yapmak, kadın erkek fark etmeksizin neredeyse çoğumuzun en çok keyif aldığı hobilerimiz arasında yer alıyor. Öyle ki tüm hafta boyunca devam eden iş koşuşturmacasının ardından bazen kendimizi mağazalarına atıyor bazen de online siteleri üzerinden akıllı cihazlarımız sayesinde yapmayı tercih ediyoruz.

Bazen de onlarca yerli online alışveriş mağazası dolaşmamıza rağmen aradığımız ürünü bir türlü bulamıyor, bu yüzden de yurtdışı alışveriş sitelerine yöneliyoruz.

Yurtdışından alışveriş yapmak için en iyi siteler başlıklı bu yazımızda değişik ve ilgi çekici ürünler satın almak isteyen ve kaliteli yabancı markaların eşsiz koleksiyonlarına daha kolay bir şekilde ulaşmayı dileyen alışveriş tutkunları için en kaliteli alışveriş sitelerine kısaca değinmek istiyoruz.

yurtdışı-alışveriş-siteleri-300x169 Yurtdışından Alışveriş Yapmak için En İyi Siteler

İşte, yurtdışından alışveriş yapmak için en iyi siteler:

Easy Online Shopping(Kolay online alışveriş) sloganı ile yıllardır dünyanın en kaliteli e-ticaret sitelerinden biri olma özelliği taşıyan Aliexpress; daha çok ticaret ile uğraşan kişiler tarafından tercih edilse de yalnızca tek bir ürün satın almak isteyen kişiler tarafından da ziyaret ediliyor.

Yani site üzerinde şık bir çanta ya da kazak beğendiğinizde anında sipariş verebiliyor, 1 hafta ile 10 gün arasında değişen kısa bir zaman dilimi içerisinde sipariş ettiğiniz ürünleri belirttiğiniz adresten temin edebiliyorsunuz.

Genelde satın aldığınız ürün başına 10 dolar gibi bir kargo ücreti ödemeniz gerekse de bazen de ücretsiz sevkiyat gerçekleştiren firmalar sayesinde herhangi bir kargo ücreti ödemek zorunda bile kalmayabiliyorsunuz.

Elektronik üründen tutun da giyim sektörüne kadar oldukça geniş bir yelpazede bu site üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Ancak sitede ürünlerin daha çok toptan satıldığını yani tek bir ürün almak istediğinizde kolay kolay ürün bulamayacağınızı da hatırlatmak istiyoruz.

Son dönemlerde oldukça popülerleşen bir diğer uluslararası alışveriş platformu olan Amazon; daha çok Amerika’da imal edilen ürünlerin görücüye çıkarıldığı bir site!

Ancak Amazon üzerinde satılan ürünlerin pek de uygun fiyatlı olmadığını ve daha çok üst kesime hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Yani ortalama fiyatlarda ürün arayışında olanlar için Amazon’un doğru bir adres olmadığını söylesek, abartmış sayılmayız.

Listemizin 3. Sırasında bulunan eBay; ücretli ve ücretsiz kargo seçenekleri ile yurtdışından alışveriş yapabileceğiniz bir diğer güvenilir site.

Birinci el ürünlerin yanı sıra ikinci el ürünleri de satın alabileceğiniz sitede hemen hemen her kategoriden ürün satın alabilme şansınız bulunuyor.

Sammydress, Everbuying ve Footlocker da en güvenilir diğer yurtdışı alışveriş siteleri listemizde yer alıyor.

Yukarıda kısaca değinmeye çalıştığımız sitelere hemen göz atabilir, gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler.

 

ingilizceturkce Yurtdışından Alışveriş Yapmak için En İyi Siteler

Bir Cevap Yazın