Mythemeshoptan Temaları
Temalar 3.178 kez görüntülendi. 5

Mythemeshoptan Tema Satın Almak

Dünya üzerinde en büyük WordPress tema üreticilerinden biri olan , yayınlamış olduğu ücretli temalar nedeniyle günümüzün en büyük tema firmalarından biri olarak bilinmekte ve kalitesini her zaman kanıtlamaktadır. Muhteşem tasarımlara ve özelliklere sahip olan temalar üreten bu firma, tema satışı konusunda çok güzel seçeneklerle karşımıza çıkıyor.

Mythemeshoptan-Tema-Satın-Almak Mythemeshoptan Tema Satın Almak

Sadece Tek Bir Tema Satın Almak

Mytehemeshop, tema konusunda iki farklı satış yöntemini müşterilerine sunmaktadır. İsterseniz tema satın alırken tek tek alabilir, isterseniz de “Extended MemberShip” yöntemi sayesinde tek bir tema üzerinde tüm temalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Günümüzde ise birçok kişi tek bir tema almak yerine, tüm temalara erişebilme seçeneğini kullanarak, daha büyük avantajlar elde etmektedir. Temayı inceledikten sonra temanın sağ veya alt kısımlarında yer alan “Get in Now” tuşuna basarak satın alma işlemini başlatabilirsiniz. Bu kısımdan sonra Mythemeshop üzerinden hem üyeliğiniz başlatacak olan bilgileri hem de ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ödeme bilgileri ve üyelik bilgilerini girmenizin ardından temayı artık satın almış ve kullanabilir statüde olmaktasınız.

Extended Membership Özelliği ile Tema Satın Almak

Tek olarak almış olduğunuz tema fiyatının üzerinde bir miktar daha ekleyerek, Mytehemeshop üzerinde yer alan temaları ve eklentileri bir ay boyunca sınırsız olarak indirebilmeniz mümkün. İndirdikten sonra size ait olan bu temaları, eklentileri ve özellikleri, sonrasında istediğiniz gibi de kullanabiliyorsunuz. İlk ay için 87 dolar ödeyerek tüm temalara sınırsız erişim sağlayabilirken, sonrasında ise bu durumu devam ettirebilmek adına aylık olarak düzenli bir şekilde 9 dolar daha ödemeniz gerekiyor. Sürekli olarak web sitesi yapıyorsanız, bu konuda yapmanız gereken en önemli şey, Membership özelliğinden yararlanmak olacaktır. Bu sayede Mythemeshop’un sizlere sağlamış olduğu birçok özellikten çok rahat bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Extended Membership özelliği ile tema satın almak istiyorsanız, öncelikle firmanın sitesine girmeniz gerekmektedir. Ardından, siteye kayıt olmak ve anasayfada “Extended Membership” seçeneğine tıklamalısınız. Sonrasında sıradan ödeme prosedürleri ile ödemeyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Satın Alınan Temayı İndirme

Öncelikle Member’s Area>> Dashboard yolunu izleyerek, Active Premium Resorcues seçeneğine giriş yapmalısınız. Active Premium Resorcues seçeneğinin altında, tek bir tema aldıysanız o tema gözükecektir. Ancak “Extended Membership” seçeneği ile tema aldıysanız, bu kısımda da tüm temalar karşınıza çıkacaktır. Temanın üzerine geldiğinizde çıkan “View Download & Installation Instructions” seçeneğine tıklayarak, zip dosyası olarak temayı bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

“Mythemeshoptan Tema Satın Almak” üzerine 5 yorum

 1. Alper Genç dedi ki:

  Yazı için teşekkürler, mythemeshop’dan 1 tema satın alıp 3 siteme yükleyebilirmiyim, yani bana verdikleri zip dosyasını 3 farklı sitemin tema ekleme bölümüne yükleyebilirmiyim.

  1. Alper Genç dedi ki:

   Bu ara mythemeshop’dan 59$ a bir teme almayı düşünüyorum da o yüzden merak ettim

   1. Aykut ÖZDEMİR dedi ki:

    merhaba

    tema linkini iletebilir misiniz inceleyebilirim. normalde tek domaine lisanslı olur aksi belirtilmedikçe

 2. Gordon dedi ki:

  Aykut bey Bir kere 59$ veripte tema satın aldıktan sonra o temayı her sene ücret ödemeden istediğim 3 siteye yükleyebilir miyim?

  1. Aykut ÖZDEMİR dedi ki:

   Merhaba

   Her sene o parayı ödüyorsunuz

Bir Cevap Yazın