İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. Mythemeshoptan Tema Satın Almak

Mythemeshoptan Tema Satın Almak

Mythemeshoptan Temaları

Dünya üzerinde en büyük Wordpress tema üreticilerinden biri olan Mythemeshop, yayınlamış olduğu ücretli temalar nedeniyle günümüzün en büyük tema firmalarından biri olarak bilinmekte ve kalitesini her zaman kanıtlamaktadır. Muhteşem tasarımlara ve özelliklere sahip olan temalar üreten bu firma, tema satışı konusunda çok güzel seçeneklerle karşımıza çıkıyor.

Mythemeshoptan Tema Satın Almak

Sadece Tek Bir Tema Satın Almak

Mytehemeshop, tema konusunda iki farklı satış yöntemini müşterilerine sunmaktadır. İsterseniz tema satın alırken tek tek alabilir, isterseniz de “Extended MemberShip” yöntemi sayesinde tek bir tema üzerinde tüm temalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Günümüzde ise birçok kişi tek bir tema almak yerine, tüm temalara erişebilme seçeneğini kullanarak, daha büyük avantajlar elde etmektedir. Temayı inceledikten sonra temanın sağ veya alt kısımlarında yer alan “Get in Now” tuşuna basarak satın alma işlemini başlatabilirsiniz. Bu kısımdan sonra Mythemeshop üzerinden hem üyeliğiniz başlatacak olan bilgileri hem de ödeme bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ödeme bilgileri ve üyelik bilgilerini girmenizin ardından temayı artık satın almış ve kullanabilir statüde olmaktasınız.

Extended Membership Özelliği ile Tema Satın Almak

Tek olarak almış olduğunuz tema fiyatının üzerinde bir miktar daha ekleyerek, Mytehemeshop üzerinde yer alan temaları ve eklentileri bir ay boyunca sınırsız olarak indirebilmeniz mümkün. İndirdikten sonra size ait olan bu temaları, eklentileri ve özellikleri, sonrasında istediğiniz gibi de kullanabiliyorsunuz. İlk ay için 87 dolar ödeyerek tüm temalara sınırsız erişim sağlayabilirken, sonrasında ise bu durumu devam ettirebilmek adına aylık olarak düzenli bir şekilde 9 dolar daha ödemeniz gerekiyor. Sürekli olarak web sitesi yapıyorsanız, bu konuda yapmanız gereken en önemli şey, Membership özelliğinden yararlanmak olacaktır. Bu sayede Mythemeshop’un sizlere sağlamış olduğu birçok özellikten çok rahat bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Extended Membership özelliği ile tema satın almak istiyorsanız, öncelikle firmanın sitesine girmeniz gerekmektedir. Ardından, siteye kayıt olmak ve anasayfada “Extended Membership” seçeneğine tıklamalısınız. Sonrasında sıradan ödeme prosedürleri ile ödemeyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Satın Alınan Temayı İndirme

Öncelikle Member’s Area>> Dashboard yolunu izleyerek, Active Premium Resorcues seçeneğine giriş yapmalısınız. Active Premium Resorcues seçeneğinin altında, tek bir tema aldıysanız o tema gözükecektir. Ancak “Extended Membership” seçeneği ile tema aldıysanız, bu kısımda da tüm temalar karşınıza çıkacaktır. Temanın üzerine geldiğinizde çıkan “View Download & Installation Instructions” seçeneğine tıklayarak, zip dosyası olarak temayı bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. 3 sene önce

    Yazı için teşekkürler, mythemeshop’dan 1 tema satın alıp 3 siteme yükleyebilirmiyim, yani bana verdikleri zip dosyasını 3 farklı sitemin tema ekleme bölümüne yükleyebilirmiyim.

  2. Aykut bey Bir kere 59$ veripte tema satın aldıktan sonra o temayı her sene ücret ödemeden istediğim 3 siteye yükleyebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir