İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. Ücretsiz Blog Teması: TrendMini

Ücretsiz Blog Teması: TrendMini

featured

Son dönemlerde adından oldukça fazla söz ettiren ve üretmiş olduğu kaliteli temalar ile piyasada lider konumda yer alan TrendWP firması, ücretli temalarının yanında ücretsiz temalar ile de kullanıcı sayısını giderek arttırmakta. Son dönemlerde hem görsel açıdan oldukça kaliteli hem de seo açısından yüksek kalitede temalar üretmekte olan Trendwp ekibinin ücretsiz olarak sunduğu blog temasını sizlerde sitenizde kullanabilirsiniz.

 

trendmini wordpress teması

 

Kişisel siteniz olmasını istiyor iseniz oldukça doğru bir karar ile seçeceğiniz TrendMini teması ücretsiz olmak ile birlikte TrendWP ekibi tarafından destek de verilmektedir. Hemen TrendMini temasını tanıyalım ve özelliklerini inceleyelim;

Trendwp ücretsiz blog teması olan TrednMini, 5 farklı renk seçeneğine sahip. Bununla birlikte manşet alanı olarak sade ve çekici bir manşet kullanılmış. Seo açısından kuvvetli bir tema kullanmak isteyenler için doğru bir seçenek olan TrendMini teması kaliteli ve sıfır w3c hatası ile SEO puanınızı oldukça arttırıyor.

Temanın görselliği kadar kullanımı da oldukça kolay. Üst menü ve alt menü olarak iki menü kullanılmakta olan TrendMini temasının sağ sidebar kısmı da oldukça çekici. Reklam alanı, sponsorlar, facebook sayfanızın kutusu gibi alanları barındıran TrendMini temasının tüm özellikleri admin paneli üzerinden kolay bir şekilde yönetilebilmekte. Admin panel ayarlar bölümünden ufak bir görüntü;

 

trend wp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu alanda sitenizin logo ayarlarından sayaç kodunuzu koyabileceğiniz alana, kategori ayarlarınızdan sosyal ağ ayarlarınıza, reklam ayarlarından sponsor bağlantı ayarlarına kadar pek çok ayarı hiçbir kod bilgisi gerektirmeden yapabilirsiniz.

 

İyi Bloglamalar (=

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. tema da sponsor ve kategori alanını değiştiremiyorum.yan menü ayarlarından yaptıklarımı aşağı atıyor.
    http://www.karpuzblog.tk bi bakın

    • sitenizde kayma, sidebar görünmeme gibi sorunlar varsa page navi eklentisi yüklüyse pasif yapınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir