Temalar 3.846 kez görüntülendi. 2

Ücretsiz Blog Teması: TrendMini

Son dönemlerde adından oldukça fazla söz ettiren ve üretmiş olduğu kaliteli temalar ile piyasada lider konumda yer alan firması, ücretli temalarının yanında ücretsiz temalar ile de kullanıcı sayısını giderek arttırmakta. Son dönemlerde hem görsel açıdan oldukça kaliteli hem de seo açısından yüksek kalitede temalar üretmekte olan ekibinin ücretsiz olarak sunduğu blog temasını sizlerde sitenizde kullanabilirsiniz.

 

trendmini-wordpress-teması Ücretsiz Blog Teması: TrendMini

 

Kişisel siteniz olmasını istiyor iseniz oldukça doğru bir karar ile seçeceğiniz TrendMini teması ücretsiz olmak ile birlikte TrendWP ekibi tarafından destek de verilmektedir. Hemen TrendMini temasını tanıyalım ve özelliklerini inceleyelim;

Trendwp ücretsiz olan TrednMini, 5 farklı renk seçeneğine sahip. Bununla birlikte manşet alanı olarak sade ve çekici bir manşet kullanılmış. Seo açısından kuvvetli bir tema kullanmak isteyenler için doğru bir seçenek olan TrendMini teması kaliteli ve sıfır w3c hatası ile SEO puanınızı oldukça arttırıyor.

Temanın görselliği kadar kullanımı da oldukça kolay. Üst menü ve alt menü olarak iki menü kullanılmakta olan TrendMini temasının sağ sidebar kısmı da oldukça çekici. Reklam alanı, sponsorlar, facebook sayfanızın kutusu gibi alanları barındıran TrendMini temasının tüm özellikleri admin paneli üzerinden kolay bir şekilde yönetilebilmekte. Admin panel ayarlar bölümünden ufak bir görüntü;

 

trend-wp Ücretsiz Blog Teması: TrendMini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu alanda sitenizin logo ayarlarından sayaç kodunuzu koyabileceğiniz alana, kategori ayarlarınızdan sosyal ağ ayarlarınıza, reklam ayarlarından sponsor bağlantı ayarlarına kadar pek çok ayarı hiçbir kod bilgisi gerektirmeden yapabilirsiniz.

 

İyi Bloglamalar (=

“Ücretsiz Blog Teması: TrendMini” üzerine 2 yorum

  1. furkan t dedi ki:

    tema da sponsor ve kategori alanını değiştiremiyorum.yan menü ayarlarından yaptıklarımı aşağı atıyor.
    http://www.karpuzblog.tk bi bakın

    1. taner dedi ki:

      sitenizde kayma, sidebar görünmeme gibi sorunlar varsa page navi eklentisi yüklüyse pasif yapınız..

Bir Cevap Yazın