İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Türkanime sevenler için aksiyon türünde bir anime olan, One Piece

Türkanime sevenler için aksiyon türünde bir anime olan, One Piece

featured

One Piece Tanıtımı

Bugün size animede bir efsane olan One Piece’den bahsedeceğim. One Piece’in Türkçe’si tek parçadır ve hikayesi, tek parça olan hazinenin ele geçirilmek istenmesi ile alakalıdır. Anime izlemeyi sevenlerin en çok izlemekten keyif aldığı filmler arasında yer alan film, Türkanime sevenlerinde gönlünü çalmayı başarmıştır.

One piece izlerken çok keyifli vakitler geçireceğiniz filmin tek dezavantajı, serinin biraz fazla uzun olması. Fakat o kadar sürükleyici ki hikaye, bölümlerdeki konular o kadar akıcı ki uzunluğunu çok fazla hissetmiyorsunuz.

One piece Hikayesi

One piece izlediğinizde ilk önce tanışacağınız filmin ana karakteri oluyor. Filmin ana karakteri 17 yaşında cesur ve gözü kara bir genç, Monkey D. Luffy. Türkanime ve anime izlemeyi sevenler bu seride bu filmle beraber, macera dolu bir yolculuğa çıkıyor adeta. Korsanların Kralı olan Gold D. Roger infaz edilmek üzeredir ve infaz edilmeden önce hazinesini isteyenlere, hazinesini tek parça halinde Grand Line’da bıraktığını söyler. Bunun üzerine One piece izlediğinizde fark edeceğiniz gibi herkes, oraya gidip hazineyi bulmak ister. Luffy küçüklüğünden beri korsanların kralı olma hayali kurmaktadır ve böylece hayalini gerçekleştirme imkanı karşısına çıkmıştır. Birgün şeytanın meyvesi denilen bir meyve yer ve o günden sonra bütün hayatı değişir. Çok enteresan güçlere sahip olur, vücuduna çok ekstra güç veren bir esneklik gelir ve lastik bir çocuk olur. Daha sonra korsanların kralı olmak için ekibini toplar ve Grand Line’a doğru yola çıkar.

Neden One Piece İzlemelisiniz?

Türkanime ve anime izlemeyi sevenlerin keyifle izleyecekleri macera dolu bölümler başlar. Tayfası ile beraber tuhaf maceralar yaşamaya, kötü adamlarla savaşıp hazineler toplamaya başlarlar. Savaşlar zaman zaman şaşırtıcı derecede acımasız olabilir fakat genel olarak bu saf bir aksiyon eğlencesi. Konu, çılgın kötüler ve ana karakterlerin içinden geçen sonsuz dövüş dizisi üzerinde gözüküyor. Luffy ve ekibi, kasabadan şehire gider, baskı altında tutulan insanları kurtarır ve kötü korsanları ortadan kaldırır. One piece izlerken, filmin hikayesi ile uyumlu bir müzik ve iyi yapılmış aksiyon sahneleri sunan bir animasyon kabiliyeti izleyeceksiniz. Türkanime ve anime izlemeyi sevenlerin sevdiği bu film geleneksel bir anime tarzında yapılmamıştır. Bu çok benzersiz bir yapımdır ve bu yüzden de Türkanime ve anime izlemeyi sevenler tarafından bu kadar çok sevilmiştir. Siz de One piece izlemek istiyorsanız bir kaç bölümünü izleyebilirsiniz, daha sonra zaten sabırsızlıkla devamını izleyeceksiniz. Size iyi seyirler diliyorum.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap