İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Wordpress Temaları
 3. En İyi 8 Wordpress Blog Teması

En İyi 8 Wordpress Blog Teması

featured

Sitenizin trafiğinin yüksek olmasını istiyorsanız her gün içerik paylaşmaya dikkat etmeniz gerekir. İçerik çeşitliliğinin fazla olması özellikle blog tarzındaki siteler için çok önemlidir. Yazınızın daha iyi görünebilmesi ve dışarıdan baktığınız zaman sitenizin güzel bir tasarıma sahip olması ise gerçekten iyi bir temadan geçer. Yazımızda sizlere blog sitelerinizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress blog temaları hakkında bilgi vereceğiz.

 • Accesspress Mag – Ücretsiz Wordpress Blog Teması

Accesspress Mag WordPress teması içeriklerinizin kutucuklar şeklinde görünmesini sağlar. Ağırlıklı olarak dergi teması havasında olduğunu söyleyebiliriz. Temada iki tane ana sayfa arayüzü yer alıyor ve zarif bir şekilde hazırlanmış konu sayfaları bulunuyor. Aynı zamanda paylaşılan yazılarda yazarın diğer yazılarına da ulaşabileceğiniz link yer almaktadır.

 • WP Fan Zone – Ücretsiz Wordpress Blog Teması

WP Fan Zone’un oldukça temiz olan tarzı blog siteleri için çok uygundur WP Fan Zone teması da Accesspess Mag teması gibi dergi tasarımı gibi durduğunu söyleyebiliriz. Sade bir tema olması farklı alanlarda kullanılabilmesinin de önünü açmıştır.

 • Gazette – Ücretsiz Wordpress Blog Teması

Gazette teması aslında WordPress.com sitesi için oluşturulmuş bir temadır. Ücretsiz olarak WordPress’in deposunda da kullanılabilen tema fotoğraflarınızın görsellerini ön plana çıkarıyor. Düzenli bir tasarıma sahip olması da görsellik açısından hoş duruyor.

 • Divi Wordpress Blog Teması

Divi akıllıca ve esnek bir tasarıma sahiptir. Özelleştirilebilir bir stile sahip olan Divi ön tanımlı olan ara yüzlerle beraber diğer birçok blog teması gibi dergi terzına sahiptir. Divi temasını yıllık 69 Dolar olan Elegant Themes üyeliğine sahip kişiler rahatlıkla kullanabilir.

 • ColorMag – Ücretsiz Wordpress Blog Teması

ColorMag, WordPres’in sunduğu ücretsiz ve sade temalar arasında yer alıyor. Kategorilere ayrılmış olan içerik arayüzünün kullanılmıştır. Sitenin tasarımında haber sitesi tasarımının da andırıldığını söyleyebiliriz.

 • Metro Pro Wordpress Blog Teması

Metro Pro teması, Genesis şirketi tarafından kurulmuş olan bir temadır. Dergi stiline sahip olan tema oldukça modern durmaktadır. Responsive özelliğine de sahip olması geniş ekranlarla da oldukça uyumlu çalışmaktadır. Genesis firmasına ait olan Metro Pro teması 99.95 dolar’a satılmaktadır.

 • Convac Wordpress Blog Teması

Convac teması özellikle birden fazla yazara sahip olan siteler için tasarlanmıştır. Özelleştirilebilme özelliğine sahip olan tema sizlere farklı ara yüz şekilleri de sunuyor. Temayı kullanmak isteyen kişiler 49 Dolar’a satın alabilirler.

 • Simple Mag Wordpress Blog Teması

Premium dergi teması şeklinde olan Simple Mag, 59 Dolar fiyat etiketine sahiptir. Temada ara yüz seçenekleriniz sonsuzdur. Aynı zamanda sadece sürükle bırak yöntemiyle oluşturabilirsiniz. Temanın hem şık durduğunu hem de sizlerin işlerinizi kolaylaştırdığınızı söyleyebiliriz.

Daha fazla ücretsiz tema alternatifi için şu yazıma da bakabilirsiniz : En iyi Ücretsiz WordPress Blog Temaları

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Elinize sağlık güzel bir içerik olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir