İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Eklentileri
  3. Kullanışlı Wordpress Etkinlik Eklentileri

Kullanışlı Wordpress Etkinlik Eklentileri

Kullanışlı Wordpress Etkinlik Eklentileri

Wordpress’te eklentilerin zaman zaman ufak, zaman zaman ise hayati öneme sahip olduğunu söylemek pek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Sitenizin kategorisine göre eklenti ihtiyacınız değişim gösterebilirken, etkinlik eklentilerinin, rezervasyon, festival, konser ve benzeri gibi duyuru yapan sitelerde büyük bir önem taşıdığını söylemek doğru olacaktır. Peki bu konuda en doğru ve en kullanışlı etkinlik eklentileri hangileridir?

Kullanışlı Wordpress Etkinlik Eklentileri

Kullanışlı Wordpress Etkinlik Eklentisi

EventOn

Kullanışlılık ve fonksiyonellik bakımından, etkinlik eklentileri arasında en çok tercih edilen eklentilerin başında yer alan EvetOn eklentisi, taraflı tarafsız herkes tarafından beğenilmekte olan bir eklentidir. Sitenizde etkinliklerin paylaşıldığı veya duyurulduğu bir bölüm varsa, bu eklenti ile söz konusu bölümü çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Belirli zaman dilimleri içerisinde gerçekleşen etkinlikleri söz konusu eklentiye kaydedebilir, bu sayede tekrardan ayarlamak zorunda kalmazsınız. Oluşturduğunuz etkinliklerde her türlü bilgi ve detayı, çok kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Öte yandan ziyaretçileriniz bu eklentileri indirerek, rahatlıkla farklı platformlarda veya uygulamalarda kullanabilirler.

Modern Events Calendar

Etkinliklerin başarılı bir şekilde listelenmesi konusunda oldukça iyi bir eklenti olan Modern Events Calendar eklentisi, festival, tiyatro ve daha fazlası için size çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Google map ile harita veya konum belirtmeniz mümkünken, etkinlik listesini kısa kod özelliği sayesinde sitenizin herhangi bir bölümüne kısa süre içerisinde ekleyebilirsiniz. Paypal entegrasyonu bulunan bu eklenti, aynı zaman Google Takvim uygulaması ile birlikte de çalışabilmektedir. Etkinliklere dair geri sayım özelliği bulunan bu eklenti, Cache ve SEO eklentileri ile tam uyumlu olarak hizmet vermektedir.

Stachethemes

Aklınıza gelebilecek olan her türlü etkinliği oluşturabileceğiniz ve web sitenizde paylaşabileceğiniz bir eklenti olan Stachethemes eklentisi, etkinlik eklentileri arasında en çok tercih edilen eklentilerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım konusunda herhangi bir zorlukla karşılaşmayacağınız bu eklentiyi öğrenebilmeniz, sadece dakikalarınızı alacak diyebiliriz. Eklentide, konukların listesi, etkinliklerin listesi, otomatik zamanlama, e-mail ile etkinliği hatırlatma, tarih ve saat bildirimleri gibi birçok önemli özellik yer almaktadır. Bu özellikler sayesinde rahatlıkla bir etkinlik duyurusu yapabilir ve bu etkinlik hakkında her türlü detayı ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

Event Booking Pro

Etkinlik duyurma konusunda daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, işte bu konuda Event Bookin Pro eklentisinin tam anlamıyla size hitap ettiğini belirtmek isteriz. Etkinliğe ziyaretçi kayıt etme, rezervasyon yaptırma ve ücret alma gibi birçok özelliği bulunan bu eklenti, Paypal entegrasyonu, çevrimdışı rezervasyon, hediye kartları, kuponlar, biletler gibi çeşitli konularda kolaylık sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap