SAP2000 - ETABS - STA4CAD - TEKLA - REVİT - MS PROJECT Online Kurs Fırsatı, TIKLA

Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat Oyunları | İnşaat Blogu
İnşaat Oyunları 50 0

Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat Oyunları

Oynaması en keyifli oyunlar listesinde inşaat ya da genelde üst sıralarda yer almaktadır. Hem çocuklar, hem de yetişkinler için bu oyunlar keyifli vakit geçirmenin yanında çeşitli beceri ve bilgi gelişimini de sağlar. Bu yüzden de hem çok fazla indirilir hem de çok fazla oynanırlar.

Piyasada pek çok mobil inşaat oyunu bulunsa da bunlar arasında bazıları gerçekten bağımlılık yapacak düzeyde eğlenceli :) Yeni bir oyun seçerken en iyi bina inşaat oyunları ya da en iyi kule yapma oyunu gibi anahtar kelimeler yazmanız yeterli olmaz. Oyun meraklısı birisi olarak pek çoğunu denedim ve sizin için piyasadaki en iyi seçeneklerini listeledim.

Tower Construction – Building Balance

Tower-Construction-150x150 Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat OyunlarıTower Construction bir inşaat simülatörü oyunudur. Bu oyunda sahip olduğunuz bir megapolis kulesi vardır ve siz de bu kuleyi yükseltmeye çalışırsınız. Bu oyundaki en önemli beceri gereksinimler refleks ve dengedir. Binanınızı ne kadar yükseltirseniz, o kadar yüksek puan alırsınız. Günler geçtikçe sıralamalarda yükselebilir ve birden kendinizi bu oyunun en iyisi olarak bulabilirsiniz.

Bu oyunun en önemli özelliklerinden biri de tek elle oynanabiliyor olmasıdır. Yani otobüste ya da metroda ya da banka da sıra beklerken bu oyunu oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken blokları üst üste koymak ve kulenin dengesini korumak.

Oyun linki: https://linktr.ee/TowerConstruction

Construction City 2

Construction-City-2-150x150 Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat OyunlarıConstruction City oyununda toplamda 120 seviye bulunmaktadır ve bu seviyeler her hafta yapılan güncellemeler ile arttırılır. Aynı zamanda oyunda 5 farklı tematik dünya da bulunmaktadır. Teleskobik vinç, römork, kamyon, dozer, buldozer gibi araçları da kapsayan 25 farklı inşaat aracıyla bu oyunu oynayabilirsiniz. Construction City 2 hem bir sürüş hem de bir inşaat oyunudur.

Oyunda Almanca, İspanyolca, İngilizce, Rusya, Lehçe, Tay Dili, İtalyanca gibi pek çok dil desteklenmektedir. İlk olarak piyasaya çıkan oyun kullanıcılar tarafından büyük ilgi görünce, Construction City 2 piyasaya çıkmış ve ilk oyun kadar ilgi görmüştür. Construction City 2, eğlenceli bir devam oyunudur.

Oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heavyfall.constructioncity2&gl=TR

Megapolis: Mükemmel Şehri Yarat!

megapolis-150x150 Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat OyunlarıMegapolis, yaptığınız hamlelerle şehrinizi geliştirdiğiniz bir oyundur. Bu oyunda fantastik öğeler bulunmamakla birlikte, her şey gerçek kurallara dayanmaktadır. Fantastik dışı gerçek bir simülasyon arayan oyuncular arasında oldukça popüler olmuştur. Oyun hakkında Play Store’da bir milyonu aşkın yorum bulunmaktadır. Bu da bu oyunun ne kadar popüler olduğunu gösterir.

Megapolis’te gerçekçi binalar ve anıtlar bulunmaktadır. Örneğin Stonehenge, Eyfel Kulesi ya da Piramitler gibi yapıları şehrinize yerleştirebilirsiniz. Bu da tarih bilgisi anlamında oyuncuların kendilerini geliştirmesini sağlar. Aynı zamanda oyun içinde endüstriyel kompleksler geliştirebilir ve bilimi de ilerletebilirsiniz. Oyun içinde pek çok yarışma düzenlenmektedir. Bu yarışmalara da katılabilirsiniz.

Oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.socialquantum.acityint&hl=tr

Bridge Construction Simulator

Bridge-Construction-Simulator-150x150 Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat OyunlarıBridge Construction Simulator hem bir inşaat, hem de bir puzzle oyunudur. Oyunda size sürekli yeni görevler verilmektedir. Yeni görevleri açabilmek için önce elinizdeki görevleri tamamlamanız gerekir. Bu görevler gittikçe zorlaşmaktadır. Bu oyunda puzzle bilgisi gerekli olduğu kadar, inşa bilgisi de önemlidir. Eğer inşaatla ilgilenen ya da inşa bilgisi olan bir oyuncuysanız bu oyunda daha kolay ilerlersiniz. Fakat inşa bilginizin olduğu durumlarda da, olmadığı durumlarda da bu oyun son derece keyiflidir. Hem puzzle açısından hem de inşa açısından bakıldığında oldukça gerçekçi bir simülatördür ve çok fazla oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

Oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aidemmedia.RealisticBridge

Idle Construction 3D

IDLE-Construction-3D-150x150 Cep Telefonlarında Oynanabilecek En Mobil İnşaat OyunlarıBu oyunda geliştirdiğiniz her bina size sanal para olarak geri döner. Yani bir binayı ne kadar çok geliştirirseniz, o binadan o kadar çok sanal para kazanırsınız. Kazandığınız sanal paralarla da yeni binaların kilidini açabilir ve şehrinizi büyütebilirsiniz. Şehriniz ne kadar büyük olursa, kazancınız da o kadar büyük olur ve üst sıralara tırmanabilirsiniz. Zaman geçtikçe bir inşaat kralına dönüşebilir ve hatta bir imparatorluk bile kurabilirsiniz.

Oyuna manuel olarak çalışan işçilerle başlar fakat kazancınızı ve imparatorluğunuzu büyüttükçe makineler satın alırsınız. Bu da işlerinizi daha hızlı yapmanıza ve imparatorluğunu daha hızlı genişletmenize olanak sağlar. Her açıdan bakıldığında son derece ilgi gören ve oldukça da keyifli bir oyundur.

Oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gpp.idleconstruction

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.İnşaat Blogu'na Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (EKİM AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

REVİT - SAP 2000- STA4CAD - TEKLA - ETABS : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

PROJE OKUMA - HAKEDİŞ, METRAJ - PRİMAVERA İLE PLANLAMA - BÜTÇE VE KEŞİF - A'DAN Z'YE İNŞAAT : ONLİNE KURSA KATILMAK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yazın

kiralık jeneratör