reklam-ver ReklamBlog Hakkında

Bu blog,  yapı sektörüne dair en güncel haberleri, faydalı bilgileri,  terimden tarihe, malzemeden makinaya, teknolojiden programa, oyundan mizaha, resimden videoya, anketlerden dökümanlara, emlaktan kariyere sektöre dair aklınıza gelebilecek her türlü içeriği paylaşmaya yönelik kurulmuş, öğrenmeyi, öğrendikçe öğretmeyi seven bir sayfasıdır.

 

 

Kimler Takip Ediyor

İnşaat Blogu’nu, öğrencisinden  çalışanına bu sektörün içindeki her yaştan, her alandan, her meslekten kişi takip ediyor. İnşaat Blogu sayfalarını her gün 2000’i aşkın kişi ziyaret ediyor. Her ay ise 50000’in üzerinde farklı kişi, İnşaat Blogu sayfalarını geziyor. Bu ziyaretçiler Google vb. arama motorlarından, sektöre dair yapılan aramalardan geldiği gibi, Facebook, Twitter, Google plus, Linkedin gibi sosyal ağlardaki İnşaat Blogu sayfalarından da geliyor. Bunların yaklaşık %50 si geri dönüşü olan ve sitedeki ziyaret süresi yüksek olan ziyaretçilerdir. Hemen hemen tüm ziyaretçiler bu sektörün içerisinde olan, alakalı kitledir.

Neden Reklam Vermeliyim ?

Bir ürünü, bir firmayı, bir hizmeti ya da bir websitesini sektöre duyurmak istiyorsanız, İnşaat Blogu reklam alanları size yardımcı olacaktır. Her ay 50000 i aşkın farklı ziyaretçisiyle sektörde değerlenen bir bilgi kaynağı olan İnşaat Blogu,  sürekli güncel tutulmakta,  Google tarafından da  sevilmekte ve içerikleri anında indeks alarak ve ilk sayfaya yerleşmektedir. Pek çok aramada Google sıralamalarında ilk sayfada bulunan İnşaat Blogu, sizi ziyaretçileriniz ile buluşturmakla kalmayacak, arama motoru sıralamalarınıza da büyük ölçüde olumlu etkide bulunacaktır. Ayrıca, sektördeki hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşacaksınız.  Reklamınızı doğru seçerseniz, kitlenizi de doğru seçmiş olursunuz. İnşaat Bloğunda yayınlanacak reklamlarınız, her ay bu sektördeki en az 50000 kişiye ulaşmış olacaktır.

 

Destek bu kadarla sınırlı değil. İnşaat Bloğuna verdiğiniz reklamlar, Facebook, Twitter, Google plus, Linkedin gibi sosyal ağlarımızdan da tanıtılarak daha çok kişiye ulaşılması sağlanacaktır.

Referanslar

 • Gizlilik politikası gereği, referanslar için iletişime geçiniz.

 

Nasıl Reklam Veririm ?

Aşağıdaki formu doldurarak reklam seçenekleri konusunda daha ayrıntılı bilgi alabilir, hedef kitleniz ve bütçenize  en uygun reklam seçeneğini belirleyebilirsiniz.

 • Sitenin çeşitli alanlarında banner reklamı
 • Text-link bağlantı reklamı
 • Makale reklamı

reklam türlerinden bazılarıdır. Talep doğrultusunda, farklı çalışmalar da düşünülebilir.

İlginiz için teşekkürler.

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  Konu

  İleti

  Sorunuz Blogda Paylaşılsın mı?

  Evet, paylaşılabilir.Hayır, paylaşmayınız.

   

   

  Yorum Yap