ALARKO HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 12.641 0

ALARKO HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI PLANI

İK Yöneticisi: insan-kaynakları-300x218 ALARKO HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI PLANIEthem Ali Köklü

İK Bölümünün faksı ve e-posta adresi: 0212 259 49 09, info@.com.tr

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Sonuç odaklı, kaynakları etkin kullanan, temsil yetisine sahip, şirket politika va kurallarına uyumlu, sorumluluk anlayşı gelişmiş, işi sahiplenen, planlı, inisiyatif sahibi, fikir üreten, iş bitirme azim ve heyecanına sahip, çalışkan, insan ilişkileri kuvvetli.

Management Trainee programına katılım koşulları: Genç çalışanlara yönelik oluşturulmuş ALARKO MBA Programı mevcut. Üç yıl süren bu programa başvuru için gerekli koşullar, 30 yaşını aşmamış, üniversitelerin en az 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Alarko’da 6 ayını doldurmuş ve en az 1 performans değerleme dönemi geçirmiş, ortalama performans puanı en az “iyi” düzeyde, “iyi” seviyede İngilizce bilgisine sahip, herhangi bir disiplin cezası almamış, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: Intranet, Alarko Aday Bilgi Bankası,  internet tabanlı personel seçme platformu, yazılı basın.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: İngilizce yeterlilik ve kişilik envanter testleri uygulanıyor.

Genç üniversitelilere öneriler: Moda ve gündemde olan akımlara göre değil, ne istediklerine ve hayattan ne beklediklerine dikkat ederek kariyerlerini şekillendirmeleridir.

 

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011
 

DİKKAT!

 Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın