1. Ana Sayfa
  2. İnşaat İş İlanları ve Kariyer İpuçları
  3. TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI

TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANIBir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 4892

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Beyaz yaka çalışma arkadaşlar için aranan özellikler: makine, inşaat, elektrik ve/veya çevre mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, iyi derecede İngilizce bilmeleri ve yurt dışında çalışmaya istekli olmaları. Mavi yaka çalışanlar için ise meslekleri ile ilgili sertifikalar ve önceki iş deneyimleri önem kazanıyor.

Management Trainee programına katılım koşulları: İK sektörünün jargonunda Management Trainee Programı olarak ifade edilen eğitim sürecinin, birebir muadili olmasa da, inşaat sektörünün kendi dinamikleri içinde ” yetişmiş işgücü ” ya da uluslar arası ifadeyle ” skilledworker” yetiştirme çalışmaları mevcut, hatta büyük ihtiyaç duyulan bir uygulama. Yetiştirilen ve uluslar arası standartlarda yeterliliğe sahip teknikerler, kendileri iş bulma konusunda avantajlı konuma erişirken, şirkete de kalifiye işgücü sunmaları itibariyle artı değer katıyor.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: Adaylar Tekfen İnşaat’a başvurularını www.tekfen.com.tr internet sayfasından, secretcv kariyer portalından ve faks veya e-mail adresleri ayrıcalığı ile ulaştırabiliyorlar.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: İşe alım sürecinde branşlara göre farklı mesleki testler yapılıyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Şirkette ücret artışları, ocak ayından olmak üzere yılda bir defa yapılıyor. Bazen 5 binlere ulaşan kamplarda çalışanlar için fitness salonu, basket sahası, havuz, eğlence ve sinema ortamları, çamaşırhane, berber hizmeti, sınırsız internet uydu bağlantısı, yerli ve yabancı TV kanalları, 24 saat hizmet veren kantin, sportif ( futbol, basketbol ve voleybol turnuvaları) ve hobi çalışmalarına (satranç,bilardo gibi) kadar farklı olanaklara sahip adeta kasaba kuruluyor.

 

DİKKAT! 

Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz. 

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap