TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 14.308 0

TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI

İK insan-kaynaklari-150x150 TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANIYöneticisi: Erhan Hersek

İK Bölümün faksı ve e-posta adresi: 0 212 357 05 86

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 4892

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Beyaz yaka çalışma arkadaşlar için aranan özellikler: makine, inşaat, elektrik ve/veya çevre mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, iyi derecede İngilizce bilmeleri ve yurt dışında çalışmaya istekli olmaları. Mavi yaka çalışanlar için ise meslekleri ile ilgili sertifikalar ve önceki iş deneyimleri önem kazanıyor.

Management Trainee programına katılım koşulları: İK sektörünün jargonunda Management Trainee Programı olarak ifade edilen eğitim sürecinin, birebir muadili olmasa da, inşaat sektörünün kendi dinamikleri içinde ” yetişmiş işgücü ” ya da uluslar arası ifadeyle ” skilledworker” yetiştirme çalışmaları mevcut, hatta büyük ihtiyaç duyulan bir uygulama. Yetiştirilen ve uluslar arası standartlarda yeterliliğe sahip teknikerler, kendileri iş bulma konusunda avantajlı konuma erişirken, şirkete de kalifiye işgücü sunmaları itibariyle artı değer katıyor.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: Adaylar Tekfen İnşaat’a başvurularını www.tekfen.com.tr internet sayfasından, secretcv kariyer portalından ve faks veya e-mail adresleri ayrıcalığı ile ulaştırabiliyorlar.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: İşe alım sürecinde branşlara göre farklı mesleki testler yapılıyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Şirkette ücret artışları, ocak ayından olmak üzere yılda bir defa yapılıyor. Bazen 5 binlere ulaşan kamplarda çalışanlar için fitness salonu, basket sahası, havuz, eğlence ve sinema ortamları, çamaşırhane, berber hizmeti, sınırsız internet uydu bağlantısı, yerli ve yabancı TV kanalları, 24 saat hizmet veren kantin, sportif ( futbol, basketbol ve voleybol turnuvaları) ve hobi çalışmalarına (satranç,bilardo gibi) kadar farklı olanaklara sahip adeta kasaba kuruluyor.

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011
 

DİKKAT! 

Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz. 

 

 

hakedis-metraj-egitimi TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI autocad-sta4cad-egitimi TEKFEN İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI


Bir Cevap Yazın